2726

فقط راهنماییم کنید نمیدونم چیکارکنم .مامان وبابام دعواکردن مامانم به بابام گفت بافحش برواز خونه.الان بیست روزه بابا مغازش میخوابه.تادیروز نه مامانم راضی بودبابام بیادنه بابام میومد.ماهم دخالت نمیکردیم من متاهلم ودوتاخواهردارم توخونه برادرمم متاهل.بعد فقط پدرومادرم فقط بامن درد دل میکنن.مادرم امروز زنگ زد یه جورایی بدش نمیومدبابام برگرده.الان باز بابام زنگ زد گفت بروخونمون به مامانت بگو به من زنگ بزنه تابرگردم اگه خودم برگردم میترسم ازطرفیم من اگه به مامانم بگم بگوبابا بیاد زنگ نمیزنه به خودمم گفته شمابچه هاحق ندارینبه باباتون اصرارکنید برگرده .حالا من بین این دوتا موندم هردومغرور .قرارپس فردابرم بابام گفت یه جوری بگو من بیام خونه از برخوردملمانمم میترسه منم نیترسم از طرفیم مامانم خودش امروز ته دلش راضی بود ولی من بگم بگو بابا بیادجبهه میگیره 😞آخه من چیکارکنم 

توکل برخدا❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

برو مغازه بابات...سر راه گل و شیرینی بخرید...با هندیگه برید خونه....به بابات بگو مامان راضیه بیا بریم خونه...از اون طرف هم به مامانت بگو بابا داره میاد خونه اعصاب خوردی درست نکن...

اگه اجازه ندی گذشته بمیره، اونم اجازه نمیده تو زندگی کنی!