2737
2734

سلام داداشم چند وقتیه قصد زن گرفتن کرده گفته بهم پیشنهاد بدین فکر کنم خودشم گفته منم یکیو مد نظر دارم ( دوست نیستن) کلا داداشم اهل این حرفا نیست نماز خونو روزه بگیره مذهبی نیست اما خب اینارو انجام میده و اینکه گفته چادری بورنش برام مهم نیست حالا ما ی نفررو براش پیدا کردیم ک پدر و مادرش هردو فرهنگی دوتا خواهرن هردوتاشون عالی و باادب و باکلاس امای شهر دورن و اینکه داداشم ی خاطره ی بد داره از سمت اونا ک میگه اینا زندگی کن نیستن با اینکه اصلا هیچ ربطی ب اون خانواده نداره اون ماجرا ( نگین چ ماجزایی ک نمیگم) اما داداشم میگه ن و میگه من از اون سمتیا اصلللا خوشم نمیاد .اما ما میدونیم همش لجبازیه خیلی هم قاطع نگفت ک ن میشناسمش حالا ما میخوایم راضیش کنیم بیاد بریم حداقل اشنا بشن و ببینن همو بنظرتون چیکا کنیم ؟ راه حل بدین پیشاپیش ممنون از نظراتون

یکی از چیز هایی که بیشعور ها استثنا از عهده ی آن خوب بر می آیند عصبانیت است ، آنها از آن دسته از آدم هایی نیستند که گهگاهی از کوره دربروند بلکه همیشه از کوره در میروند ، آدم بیشعور اعتقاد دارد عصبانیت بهترین وسیله برای رویارویی با جهان درنده ای است که در آن زندگی میکنیم .شعار او این است :<هرگز با یک آدم عصبانی مثل خودش بر خورد نکن بلکه ده برابر عصبانی تر برخورد کن > .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظر من وقتی خودش میگه نمیخواد اونارو ولشون کنین چون تا اخر عمر هرچی بشه از شما میبینه

این همه دختر هست

کاربری دست یه نفره 😜 اونایی هم که میگن کاربریشون دو نفرست دروغ میگن در جریان باشین😎بدرود😎
2728
بیامنوبگیر تامام

ادرس بده

یکی از چیز هایی که بیشعور ها استثنا از عهده ی آن خوب بر می آیند عصبانیت است ، آنها از آن دسته از آدم هایی نیستند که گهگاهی از کوره دربروند بلکه همیشه از کوره در میروند ، آدم بیشعور اعتقاد دارد عصبانیت بهترین وسیله برای رویارویی با جهان درنده ای است که در آن زندگی میکنیم .شعار او این است :<هرگز با یک آدم عصبانی مثل خودش بر خورد نکن بلکه ده برابر عصبانی تر برخورد کن > .

چه کاریه اینهمه دختر یکی دیگه رو پیدا کنین

‏ناعادلانه بودن دنیا اونجا خیلی به چشم میاد که ما مجبوریم همینجوری پله های ترقی رو طی بکنیم تا تازه برسیم به پله ای که بعضیا اونجا به دنیا اومده بودن.....‏جبر جغرافیایی خیلی موضوع عجیبیه,تو برای یه موضوعی که دست خودت نبوده تاوانی رو میدی که اصلاً حقت نیست......
2738

نمیخاد دلش به اونجا نیس دو روز دیگه خدایی نکرده نقی به توقی بخوره همه چی رو به هم ربط میده داستان درست میکنه براتون. دختر ک کم نیس یکی دیگه رو براش پیدا کنید

نمیخواد خوب زور که نیست فردا به اختلاف بخورن میاد سراغ شما میگه شما اصرار کردید

جمله عباس معروفی وصف حال اینروزای خیلیاست:ما نسل بدبختی هستیم دستمان به مقصراصلی نمیرسد ازهمدیگرانتقام میگیریم!
دختر از شهر خودتون باشه بهتره غربت سخته  داداش ات مطمینی دوس دختر نداره؟ربطی به نماز روزه ...

اره مطمئنم کاملا میشناسمش

2706