2737
2734
عنوان

بچه ها چرا بعضیا تا مارو میبینن یاد بدبختیاشون میوفتن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 320 بازدید | 55 پست
اره خودمم دارم به این نتیجه میرسم

اما چرا!!والا ما از خدامونه برامون مهمون بیاد 

سـعدی اگـر عاشـقی کـنی و جـوانـی،عشـقِ محـمد بـس اسـت و آلِ محـمد💚توو هر زمینه ای،بتونم کمک میکنم💚آیدی تلگرامم Nilay291💚آیدی اینستا Nilojamalvandniya

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره،دلیلی نداره توو عکس شاد باشه بری پیشش ناله کنه

بعد بنظرم ادمی که افسرده اس حوصله نداره بره با دوستاش بیرون و استوری بزاره

خانم عزیزی که فک میکنی مریم مقدسی ولی رفتارت درحد یه خانم جلسه ایه خاله زنکه من هرکاری تو زندگیم کنم مطمئن باش منو تو قبر خودم میذارن پس سرت تو کار خودت باشه😊
2728
بعد بنظرم ادمی که افسرده اس حوصله نداره بره با دوستاش بیرون و استوری بزاره

همینو بگو 

سـعدی اگـر عاشـقی کـنی و جـوانـی،عشـقِ محـمد بـس اسـت و آلِ محـمد💚توو هر زمینه ای،بتونم کمک میکنم💚آیدی تلگرامم Nilay291💚آیدی اینستا Nilojamalvandniya
البته اسی اینک اضافه کنم قرار نیست هر کسی از مشکلاتش پیش شما میگه شما انتظار داشته باشی تارک دنیا با ...

نه ولی خب دیگه نه همیشه بخدا نشده یه بار برم با دل خوش بیام همیشه میناله همیشه بدبختیاشون مال ماعه خوشیاشون با بقیه

خانم عزیزی که فک میکنی مریم مقدسی ولی رفتارت درحد یه خانم جلسه ایه خاله زنکه من هرکاری تو زندگیم کنم مطمئن باش منو تو قبر خودم میذارن پس سرت تو کار خودت باشه😊
بخدا انقدر دلم گرفت الان دیدم میگم ما میریم دلمون واشه بدتر میپوسه خوششون نمیاد فک کنم بریم خونشون ا ...

منم رابطمو با یسریا کم کردم بخدا افسرده شدم

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
2738
اره والله,بهش گفتم نرو واجب نیست که .اعصابتم راحت میمونه همون دوری دوستی

گل گفتی!

منم تقریبا تو شرایط توام بدبختی اینجاس نمیرم خونشون همش میزنگه به لطف گوشیه جدید یک هفته در میان بلا ...

والا اونم خودش زنگ میزنه بیا ولی میرمم اینجوری😞

بخدا انقدر دلم گرفت الان دیدم میگم ما میریم دلمون واشه بدتر میپوسه خوششون نمیاد فک کنم بریم خونشون ا ...

مثلا سیاستشونه که ارث و دارایی چیزی بهشون برسه یا کسی ازشون انتظار نداشته باشه

بدون دعوت هیجا نرین 

حتی خونه داداشت؟؟؟

والا اونم خودش زنگ میزنه بیا ولی میرمم اینجوری😞

بسم اله!خا یه روز که رفتی بگو عروس جون داستان چیه!ما ناراحت میشیم 

2706