2737
2734
عنوان

اوضاع کاسبی نامزدم خرابه 😖

261 بازدید | 8 پست

نامزدم میگه میخوام مغازه پارچه فروشی و پرده فروشیمو جمع کنم بیا باهم بریم سوئد یا نروژ زندگی کنیم 

از کارای کاسبیش خسته شده تازگیااا افسرده گرفته نمیدونم چطوری بهش کمک کنم منم خودم بدم نمیاد مهاجرت کنم 

بنظرتون ایشون شتاب تصمیم میگیره یا کلا کلافه شده از اوضاع بد کارش؟

سلام دوستان لطفا برای تاپیک من گزارش بزنید تاپیکم حذف بشه مرسی. 

من       دختر          بارانم   👑    من       همان    بوی       نم       بارانم    👑    من        همان     هوای        بارانیم      👑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اوضاعش کساده چطوری میخواید مهاجرت کنید؟

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
2731

اول ی مدت امتحانی برید ببینم میتونید

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
2738
میخواد بگیره فعلا سفارت نروژ رو وقت گرفتیم جوابش دوهفته دیگه میااااد 

جواب چی میاد؟ میخواین توریستی برید؟

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀