2733
2734
عنوان

بارداری با وجود لکه بینی

74 بازدید | 16 پست

سلام بچه ها لطفااااا منو از نگرانی دربیارین چهارماه پیش بخاطر بارداری خارج ازرحم لوله راستم ترکی و برداشتنش... این ماه اقدام کردم و امروزباید پریود میشدم وامروز ازمایش بتا دادم مثبت بود اما برگشتم ببخشین دسشویی بادسمال پاک کردم خودمو لک خونی کم رنگ دیدم یکم کمر و شکمم درد میکنه اما خفیفه باتوجه به اینکه قبلا خارج ازرحم بود خیلی نگرانم بااینکه سایتهای مختلف خوندم شاید لکه لانه گزینی باشه اما من میترسم خدایی نکرده باز خارج ازرحم باشه یاسقط😭چکار کنم بتام 86 بودپریودیم 28 روزس و از دوهفته پیش اقدامو شروع کردم..ایا کسی درشرایط من بوده خواهشااااا بگین..نمیدونم چکارکنم

باید بصبری بتا بره بالا مشکلی نیس دیگه به ۷هزار رسید برو ساک روببین دکتر

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
باید بصبری بتا بره بالا مشکلی نیس دیگه به ۷هزار رسید برو ساک روببین دکتر

زهرا جان خیلی سختمه بصبرم تا بشه 7000 حداقل دوهفته باید صبر کنم🙁کاش میشد زودتر بفهمم ایا میتونه مال لانه گزینی باشه من هنوز یه هفته یا نهایت ده روزه باردارم ..

اونکه خارج رحم بود چرا زودتر ی کاری نکردن که لوله آسیب نبینه؟

ستاره جان هیچ علایمی نداشتم تا سه روز قبل هشت هفته که لک قهوه ای داشتم بدون هیچ دردی  شبی که فرداش سونو داشتم حالم بد شد بردنم بیمارستان وعمل شدم اورژانسی..

2738

من سر در نمیارم بتا اینا رو ولی ۴۰ روز لکه بینی داشتم بعد رفتم دکتر دیدم حامله بودم

سر بزنید به اینجا☺اللهم عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری(س)ما بیهوده به این دنیا نیومدیم یه توصیه دوستانه :برید بگردید ببینید هدف آفرینش و خلقت خودتون چیه برای اون زندگیتون بسازیدostad_shojae@اینجا کمکتون میکنه.              قربون غریبیت آقا😔.                                      پاشدم عائله پیداکردم از خودم فاصله پیدا کردم ؛ سعی کردم به تو مشغول شوم حیف شد مشغله پیدا کردم ؛ آقا....من سر اینکه به تو دل دادم با همه مسئله پیدا کردم...! در نمازم خم ابروی تو را در قنوتم گله پیدا کردم ؛ انتظار این همه انصاف نبود مُردم فیصله پیدا کردم.        آزادی؛ اگه تعریفت از آزادی اینه که خودتو مثل نمایشگاه به همه نشون بدی!  بدان این تو نیستی که آزادی ؛ این بازدید از توئه که آزاده... همون که بالاش مینویسن: بازدید.برای‌عموم‌آزاداست.

لکه  همراه با ترشح ،قرمز روشن بعضی وقتا هم قهوهایی میشد فک کنم

سر بزنید به اینجا☺اللهم عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری(س)ما بیهوده به این دنیا نیومدیم یه توصیه دوستانه :برید بگردید ببینید هدف آفرینش و خلقت خودتون چیه برای اون زندگیتون بسازیدostad_shojae@اینجا کمکتون میکنه.              قربون غریبیت آقا😔.                                      پاشدم عائله پیداکردم از خودم فاصله پیدا کردم ؛ سعی کردم به تو مشغول شوم حیف شد مشغله پیدا کردم ؛ آقا....من سر اینکه به تو دل دادم با همه مسئله پیدا کردم...! در نمازم خم ابروی تو را در قنوتم گله پیدا کردم ؛ انتظار این همه انصاف نبود مُردم فیصله پیدا کردم.        آزادی؛ اگه تعریفت از آزادی اینه که خودتو مثل نمایشگاه به همه نشون بدی!  بدان این تو نیستی که آزادی ؛ این بازدید از توئه که آزاده... همون که بالاش مینویسن: بازدید.برای‌عموم‌آزاداست.
لکه با ترشح قرمز روشن بعضی وقتا هم قهوهایی میشد فک کنم

ممنونم سپیده گلی یکم ازنگرانی دراومدم خوبیش تو قبلا سابقه نداشتی خداروشکر من خارج ازذحم بودم قبلا هرچند لولمم دراوردن و گفتم مشکلی نیس دیگه ولی نگرانم کرد این لکه..ممنونم

ممنونم سپیده گلی یکم ازنگرانی دراومدم خوبیش تو قبلا سابقه نداشتی خداروشکر من خارج ازذحم بودم قبلا هر ...

نگران نباش ان شاالله بارداری .سالم و صحیح نه ماه دیگه میبینیش

زهرا جان خیلی سختمه بصبرم تا بشه 7000 حداقل دوهفته باید صبر کنم🙁کاش میشد زودتر بفهمم ایا میتونه مال ...

اره میشه لک لانه گزینی لاقل بتا بده بعد۳ روز رفته باشه بالا مشکلی نیس دیگه

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه
آهان  اگه زودتر سونو میرفتی مشخص میشد؟ بارداری اول بود؟

اره عزیزم ولی شهر ما نزدیکترین نوبت اخرهشت هفته بود...ازاول اگر علایمی داشتم پیگیری میکردم نه دردی نه لک تا هشت هفته یهو بعد لکه دردهای شدیدد ووحشتناک که بیهوشم کرد امیدوارم برای هیشکی اتفاق نیفته وحشتناکه...

2706