2726
عنوان

تکرر ادرار در بارداری

100 بازدید | 15 پست

دوستان من آزمایش ادرار دادم عفونت نداشتم ولی در روز بالای ۱۲ بار میرم دستشویی و همیشه هم تخلیه میکنم درد و سوزش ندارم ولی چون استراحت مطلقم بخاطر هماتوم واقعا اذیتم از این همه دستشویی رفتن آیا ممکن از عفونت وازینال باشه؟ دارم آنتی بیوتیک مصرف میکنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب آنتی بیوتیک هم میخوری اگر چیزی هم باشه رفع میشه اما اگر عفونت ادراری داشتی تکرر ادرار میگرفتی حالا که نداری همون از حاملگیه 

چند هفته ای؟

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
2728

منم همینم تکرر ادرار دارم شدید  تا الان که هفته ۲۵ هستم 

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
در طول روز شاید آب زیاد میخوری

آب و ۲/۵ لیتر در شبانه روز میخورم بخاطر هماتوم حتی شب از خواب بیدار میشم هم میرم دستشوویی هم آب میخورم که آب بدنم کم نشه 

من دیگه دارم کلافه میشم از تکرر ادرار  یعنی اب بخورم از معده رد نمیشه دیگه مستقیم میره تو مثان ...

منم همینطور همیشه میگم آب توو بدنم نمیمونه سریع دفع میشه من قبلا زیاد آب نمیخوردم فهمیدم باردارم آب خوردنو شروع کردم حتی مامانمم هی میگه چقدر میری دستشوویی انگار که دست خودمه🙄🥺

2706