2733
2734
عنوان

خیانت

265 بازدید | 29 پست

سلام دوستان خسته نباشید واقعا به نظراتون وراهنماییتون احتیاج دارم .من تازه نامزد کردم خیلی بهش شک دارم.تا ۸۰ درصد احتمال میدم که دوس دختر داره وباهاش در ارتباطه.همش سرش تو گوشی و داره دائم چت میکنه.حالا چیکار کنم.به نظرتون‌.مثلا چجوری میتونم کاری کنم که اون فقط ب من توجه کنه .من اخه ادم بی زنون وکم حرفیم .بهم که زنگ میزنه فقط دوتاکلمه باهم صحبت میکنیم ومیگم خوبی چ خبر خدافظ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ببین اگ خیانت میکنه باهاش نرو زیر یه سقف 

هنوز مطمعن نیستم.چجوری ب نظرتون میتونم مچشو بگیرم.مثلا نامزدیمو طولانی کنم چطوره؟اخه خیلی اصرار داره زود عقد کنیم

هنوز مطمعن نیستم.چجوری ب نظرتون میتونم مچشو بگیرم.مثلا نامزدیمو طولانی کنم چطوره؟اخه خیلی اصرار داره ...

وای عقد نکن فرار کن

حس زن اشتباه نمیکنه

نیست در دیده ما منزلتی دنیا را                                ما نبینیم کسی را که نبیند ما را
2738

نمیدونم عقدی یا دوست .

ولی فرقی نداره .هر کدوم هستی به هم بزن !

این تلاشی که میخوای بکنی برای ۱۰ سال پس از ازدواجه که با دو تا بچه ،میخوای کانون خانواده را حفظ کنی نه الان تو نامزدی.آخه پسری که تو نامزدی اصلا براش اهمیت و اولویت نداری ،برای چی میخوای ادامه بدی؟؟؟

ادما وقتی نامزدن وقتی به دیدن همدیگه میرن اصلا دنیای اطراف شون خاموشه انگار فقط هم را میبینن .بعد شما اینجوری ؟؟؟؟

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
هنوز مطمعن نیستم.چجوری ب نظرتون میتونم مچشو بگیرم.مثلا نامزدیمو طولانی کنم چطوره؟اخه خیلی اصرار داره ...

ن عقد نکن اگه شک داری.وگرن بعد عقد میای تایپینک میزنی شوهرمو با دوس دخترش دیدم.

من از جنگ با زندگی خسته ام جهانم جهانی مجازی شده

نه زود عقد نکن عزیزم تا رسمی نشده دستش رو رووو کن گوشیش رو چک کن رمز واتسآپ اش رو پیدا کن چکش کن ،اگ پاک بود ک انشاالله هست عقد کنین ب سلامتی و خوشبخت

اول اینکه کسی که دائم چت میکنه معنیش این نیست داره خیانت میکنه مثلا خود من همیشه گوشیم دستمه و درحال چت هستم یا با فامیل یا دوست یا نی نی سایت و شوهرمم میبینه اما حالا شما فکر میکنی دوست دختر داره خوب فکراتو بکن بعد زندگی رو باهاش شروع کن

2706