2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

الهی خدا بهت ارامش بده 

🌷دلم برای خانه ی پدری ام تنگ شده• جایی که شیطنت هایم خریدار دارد .• جایی که همه چیز برای حالِ خوب داشتن فراهم است ...• جایی که همیشه در آن بچه ام ، و بچگی کردنم جرم نیست،که اگر ناز کنم .. پدر و مادرم، می خندند ، و نوازشم می کنند.• جایی که خوش طعم ترین غذاها وجود دارد..و هرچه خواستی نمی گویند خودت آماده کن !همه چیز بدونِ هیچ منتی مهیاست • آنجا که حتی مزه ی نان و ماستش هزار بار از پیتزا پپرونیِ بالای شهرِ اینجا بهتر است ...•  جایی که هر صبح ، بوی عطر گلدان های مادر مشام را می نوازد و صدایِ غُل غلِ سماورش ، حالِ آدم را جا می آورد • جایی که خواب های از سرِ صبح تا لنگ ظهر ؛ عجیب ، در آن می چسبد • که اگر آدم از سردیِ اولِ صبح ها چنبره زد ، کسی هست که با تمامِ عشق ، پتو رویش بیاندازد..و خوابِ شبها ، هیچ نگرانی و ترسی ندارد. جایی که تماشای برنامه کودک از نوع نوستالژی ، بیشتر از نوشیدنی های انرژی زا ، به آدم انرژی می دهد• آنجا که جنسِ قربان صدقه هایش فرق داد!من دلم همین گوشه از دنیا را تا ابد میخواهد.کنارِ پدر و مادری که از لبخندشان ؛تمام باورهایِ مرده ام جان بگیرند !🌷

منم این هفته طلاق میگیرم خیلی سخته محضر برم

حس میکنم خیلی خردم کرده

دیگه به هیچ مردی نمیتونم اعتماد کنم من طلاق نمیخوام ولی مجبور شدم نمبخواستم‌منم نخواستم عشق گدایی کنم

ان شاءالله که مشکلاتت حل بشه 

وایییی خیلی واست ناراحت شدم...خانوادت مث خانواده من سخت گیرن یانه؟؟؟

من دخترم هنوز یعنی توی عقد جدا شدم

شوهرم خیلی سنگدل و بی رحم بود من را دوست نداشت عقد کردم چشم دنبال خانه پدری من بود

بعد که دید هیچ پولی از من بهش نمیرسه ترکم کرد

مهریه ۱۴ سکه است ۷ سکه باید موقع طلاق بده

اینقدر خسیس و گدا هست معلوم نیست بده

منم حالم خوب نیست حسابی سواستفاده کرد

اوضاع روحی خوبی ندارم 

2706