2733
2734
عنوان

سقط جنين

| مشاهده متن کامل بحث + 1222 بازدید | 140 پست
١٠ روزه كارم شده گريه، تنهايي نشستم كنج خونه فقط التماس خدارو مكنم، اميدم به خودشه، حق هيچكس اين نيس ...

میترسم سقط کنی، اونم غیر قانونی تو محیط نامناسب، به رحمت آسیبی بزنن که دیگه نتونی بچه دار شی

پاش بمون، برات دعا میکنم قوی باشی و سه ماه دیگه هم مثل این شش ماه نگهش داری

دوستان من اینجا یا برای سرگرمی میام یا مشورت‌ سر مسائل جزئی، نینی سایت اتاق درمان نیست!!! خیلی از مشکلات شما که ازم اینجا میپرسید، نیاز به یه مراجعه حضوری و با کیفیت به یه روانشناس خوب داره!!! برای روانتون ارزش قائل شید!!! دانشجوی دکتری روانشناسی بالینی
ب شما چرا برمیخوره؟استارتر خودش جوابمو داد.فقط ندیده بودم جایی ک شوهر عزیز تر از بچه باشه

عزیزتر نی ....بعضیها هیچ پشت و پناهی ندارن توی ذهنشون طرف رو حتی ظالمم باشه فرشته میبینن ....

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

١٠ روزه كارم شده گريه، تنهايي نشستم كنج خونه فقط التماس خدارو مكنم، اميدم به خودشه، حق هيچكس اين نيس ...

نمیدونم چی بگم امیدوارم خدابهترین راهو جلوت بذاره

کاش خدا ب منم بچه های سالم بده دیگه سقط رو تجربه نکنم😓
ندیدن باورش براشون سخته  ناراحت نشو از حرفاشون .... تو بچسب به بچه ت ...اصلا کوتاه نیا  ...

منكه هميشه مراقب شكستن دل بقيه بودم اين شده حال و روزم، چقدر راحته تواين شرايط قضاوت كردن

2731
قضاوت نكنين، ميگن خداوند هيچكس از دنيا نميبره قبل اينكه تو شرايطي كه ديگران رو قضاوت كرده گرفتارش نك ...

شما اهل سنت هستید ....درسته 

عزیزم توی قوم شما عادی هست ....اینجا خانمها از هر قشر و قومی هستن ...باورش براشون سخته

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
ب شما چرا برمیخوره؟استارتر خودش جوابمو داد.فقط ندیده بودم جایی ک شوهر عزیز تر از بچه باشه

خب جاپاش محکم نیس چون شوهرش پشتش نیس

دل ادم میشکنه با اینجور حرفا

خدا رو خوش نمیاد یکی درددل کنه عوض اینکه دردشو کم کنیم باری رو دوشش بزاریم

آرزو کنمت؛براورده شدن بلدی؟؟؟🤗

برای منم شوهرم عزیزتر از  بچه است، معمولاً اولویت هر کس تو زندگی همسرشه بعد بچه هاش، مادر منم اینطوری بود

البته نه به قیمت سقط جنین شش ماهه 

دوستان من اینجا یا برای سرگرمی میام یا مشورت‌ سر مسائل جزئی، نینی سایت اتاق درمان نیست!!! خیلی از مشکلات شما که ازم اینجا میپرسید، نیاز به یه مراجعه حضوری و با کیفیت به یه روانشناس خوب داره!!! برای روانتون ارزش قائل شید!!! دانشجوی دکتری روانشناسی بالینی
2738
میترسم سقط کنی، اونم غیر قانونی تو محیط نامناسب، به رحمت آسیبی بزنن که دیگه نتونی بچه دار شی پاش بم ...

از ٢١ سالگي پاي همسرم نشستم، چند روز ديگه ٣٩ سالم ميشه

١٨ ساله تنهاكارم شده حسرت حسرت حسرت

اين اخرين فرصت از تنهايي دربييام

نميخوام دخترمو از دست بدم

اونوقت يه سري فقط قضاوت ميكنن 

از ٢١ سالگي پاي همسرم نشستم، چند روز ديگه ٣٩ سالم ميشه ١٨ ساله تنهاكارم شده حسرت حسرت حسرت اين اخر ...

یاد فیلم ترانه"15 سال دارم افتادم

نمیدونم، از ارث میترسن؟ از اینکه شماها وبالشون بشین یا چی؟ هرچی هست بگو با یه تعهد محضری خیالتونو راحت میکنم

خصوصی چی؟فقط ی سواله همین 

باشه امیدوارم بتونم کمک کنم

من نمیفهمم اونا با چی اون بچه مشکل دارن؟ چی ازشون کم میشه مگه؟ کجا رو تنگ کرده؟ نه واقعاً دلیلشو چیه ...

اصلا كاري باكسي ندارم ، توقعي هم ازشون نداشتم، نخواسته شدن حس بديه و حالا شاهد نخواستن دخترم هستم

2706