2737
2734
عنوان

سقط جنين

| مشاهده متن کامل بحث + 1222 بازدید | 140 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ینی چی دختر چه زود دنبال دکتر هم گشتی به اونا چه ربطی داره اگه واقعا شوهرت هم طرف حرف اوناست باید بگ ...

نگشتم، ميخوان برام پيدا كنن، ميخوام بدونم كسي هست قبول كنه يه بجه سالم رو تواين سن سقط كنه؟؟

2728
نگشتم، ميخوان برام پيدا كنن، ميخوام بدونم كسي هست قبول كنه يه بجه سالم رو تواين سن سقط كنه؟؟

نه چون اگه چیزیت بشه میفته گردنشون هیشکی قبول نمیکنه

آرزو کنمت؛براورده شدن بلدی؟؟؟🤗
2738
موندم چرا اینقد خودتو دست کم گرفتی

شايد ببينين منو باورتون نشه، ميگن زيبام  وكلي خواستگار هم داشتم ، تحصيلاتم دارم، فقط تو سن كم عاشق همسرم شدم، اونم كنو دوست داره ولي وابستس به خانوادش متاسفانه

ادم نمیدونه چی بگه ازخدا بخواه فقط خودش میتونه کمکت کنع تو الان بارداری دلت شکسته خدا صداتو میشنوه برو باهاش حرف بزن باور کن تنهات نمیزاره ......

اون بچه بزرگ شده، خیلی دردش میگیره، خیلی ظلمه جنین این سنی رو بکشید

دوستان من اینجا یا برای سرگرمی میام یا مشورت‌ سر مسائل جزئی، نینی سایت اتاق درمان نیست!!! خیلی از مشکلات شما که ازم اینجا میپرسید، نیاز به یه مراجعه حضوری و با کیفیت به یه روانشناس خوب داره!!! برای روانتون ارزش قائل شید!!! دانشجوی دکتری روانشناسی بالینی
اره بعد از ازدواج ما بااون ازدواج كرده به خاطر فشار خانواده، به خداا اصلا نه توقعي دارم نه چيزي، همه ...

الهی بگردم ...درکت میکنم 

صبوری کن ...محکم باش ...

دیگه قسمت این بوده 

سعی کن مادر محکمی باشی 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
شايد ببينين منو باورتون نشه، ميگن زيبام  وكلي خواستگار هم داشتم ، تحصيلاتم دارم، فقط تو سن كم ع ...

اونم دوست داره زن گرفته?میخاد ثمره ی هر دو تون رو بکشه?یکم فکر کن یکم مغرور باش

هیچی نمیتونم بهت بگم ازت بدم‌اومد

مرسي

اينكه عاشق شديم و چون خانواده همسرم قبول نكردن  ، بدون اجازه ازدواج كرديم  و قبول كردم با يكي ديگه ازدواج كنه؟ همه شبها تنها خوابيدم و ميدونستم اون كنار يكي ديگس؟؟ اره حق دارين از من بدتون بيياد 

2706