2737
2734
عنوان

چقد تلاش میکنید؟؟

232 بازدید | 20 پست

وقتی کاری و شروع میکنید چقد تلاش میکنید ..زود جا میزنید؟؟چیکار کنم انگیزم تو سختیا از بین نره ..کاری و شروع کردم مادرشوهرم هی میگ واس خودت دردسر درست کردی و این داستانا ولی خب هم یه کسب درامذیه همم حوصلم سر نمیره تو خونه..جوابشو چی بدم

من ک‌زود ب غلط کردم میوفتم😶

تیکر منم یه روز واقعی میشه میدونم😍من زندگی سختی داشتم از بچگی،وقتی نامزد کردم وارد یه مرحله جدید از سختی زندگیم شدم چون فکر میکردم از چاله در اومدم افتادم تو چاه!چون فکر میکردم تو انتخابم اشتباه کردم ،اما اشتباه فکر میکردم نامزدم عاشقانه پای تمام بد خلقی هام ایستاد حتی حاضر شد خودشو بکشه تا من از دستش راحت شم!!! چون میگفت نمیتونم زنده باشم و‌تو مال من نباشی⁦❤️⁩تو حرم امام حسین (ع) از آقا خواستم که اگه با این مرد خوشبختم و اونم با من خوشبخته مهرشو بندازه به دلم و انداخت!!!ازدواج کردیم و سختیای زندگیم تموم شد الان خوشبخته خوشبختم فقط بچه میتونه خوشبختیمو کامل تر کنه ،حالا که تا اینجا اومدی و امضامو خوندی برای مامان شدنم صلوات میفرستی؟خیلی حیفه شوهرم بابا نشه 😔لطفا برامون دعا کن مامان بابا بشیم⁦❤️⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نمیخواد چیز بدی بهش بگی حتما دلش سوخته واست میدونه خسته میشی کاش خوانواده شوهرمن اینو میگفتن منم کاری تو خونه انجام میدم واسه اینکه پولی تو دستم باشه  و خیلی هم خسته میشم ولی بازم خانواده شوهرم میگن تلاشت بیشتر کن ولی واقعا خسته میشم  

مطمعن هستم لحظه تحویل سال ۱۴۰۰من مادرم وبارها از خدا بخاطر اینکه حس مادرشدن ازم دریغ نکرده شاکرهستم الهی آمین خدایا شکرت من واسه همه منتظرا دعا میکنم شماهم واسه من دعا کنید لطفا تشکر
2738
 زود رو شوهرم تاثیر میذارن اونم مخالفت کنه دیگ حق ندارم اسمشو بیارم

شما جلو همسرت نشون نده که خسته شدی یا هرچی وسعی کن نشون بدی تو این موضوع کوتاه نمیای و واقعا علاقمندی بعدشم این به کسی ربط نداره تصمیم شخصی هستش قرار نیست آدما مانع پیشرفت هم باشن حالا هرکسی که باشه

هرکجا هستم باشم،آسمان مال من است                     پنجره،فکر،هوا،عشق،زمین مال من است
گفتش برای خودت دردسر درست کردی گفتم نه با لبخند

خوب گفتید به همسرتون هم  بگید اتفاقا دلخوشیم همینه و به خاطر هدف دار شدن زندگیم روحیه ام خیلی خوب شده و تو زندگی خودمون هم به شدت همین سرحال بودنم تاثیر میگذاره تا فکر کنم که مفید نیستم و فقط کار خونه بکنم

هرکجا هستم باشم،آسمان مال من است                     پنجره،فکر،هوا،عشق،زمین مال من است

من ک دیشب تا حالا اعصابم خرده خودشون برام مشتری پیدا میکنن ی جایش هست ک خودم باید برم تحویل بدم ۴تا ۴۰دقیقه با خط واحد طول میکشه تا برم و برگردم اگه بخوام پیک موتوری هم بگیرم ب ضررم میشه حالا اگه انجام ندم هم صدتا حرف توش واسم درمیارن

مطمعن هستم لحظه تحویل سال ۱۴۰۰من مادرم وبارها از خدا بخاطر اینکه حس مادرشدن ازم دریغ نکرده شاکرهستم الهی آمین خدایا شکرت من واسه همه منتظرا دعا میکنم شماهم واسه من دعا کنید لطفا تشکر
گفتش برای خودت دردسر درست کردی گفتم نه با لبخند

و در کل هم اصلا از مسائل کاری به هیچ کس چیزی نگو و تعریف نکن چون هیچ کاری معمولا از دستشون بر نمیاد فقط حرفای ناامید کننده میزنند همیشه همینطور به یک لبخند و خداروشکر اکتفا کنید 

و بهتر این بود تا زمانیکه کارتون جا نیفتاده بود از همسرتون میخواستید به اقوام چیزی نگن به خانواده خودتون هم همینطور اوایل هر کاری دونستن دیگران خودش یک فشار مضاعف به آدم وارد میکنه که حالا نشه چی اونا چی میگن و اینا هرچقدر هم حرف دیگران برا آدم مهم نباشه اما آدم رو تو منگنه میذاره

2706