2726
عنوان

سنگ کلیه

165 بازدید | 11 پست

بچه ها کسی رو میشناسین اطرافیانتون،  که عمل tul یا جراحی سنگ کلیه داشته باشن؟.

عملش خطرناکه؟

چند روز بستری میخواد معمولا؟

برای پدرم می پرسم خیلییی نگرانشم

اخه توی قلبش ۵ تا فنر داره

توروخدا اگه راهنمایی ای میتونین بکنین..مرسی 

من لیزر کردم کلیمو فنر گذاشتم بعد ۲۰ روز دوباره رفتم در اوردم تیم قلبم میا بالاسرش عمل خطرناکی نیس ...

۲۰ روز فنر موند، عفونت نکرد خدای نکرده عزیزم؟

چند روز بستری موندی شما؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

۲۰ روز فنر موند، عفونت نکرد خدای نکرده عزیزم؟ چند روز بستری موندی شما؟

ن عفونت ک‌نمیکنه من کلیم تنگ بود گشادش کرد فقط تکرر ادرار داشتم ۱ شب بیمارستان بودم

ببینمت تو رو 🥴                                                               دیدمت برو 😒
2728

ی آقای عمل کرد چند روز پیش سه روزهم بستری بود اصلاهم خطرناک نبود 

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..
ن عفونت ک‌نمیکنه من کلیم تنگ بود گشادش کرد فقط تکرر ادرار داشتم ۱ شب بیمارستان بودم

خداروشکر عزیزم که حالتون خوبه.

بیمارستان دولتی هم تیم قلب موقع عمل میان عزیزم؟

خداروشکر عزیزم که حالتون خوبه. بیمارستان دولتی هم تیم قلب موقع عمل میان عزیزم؟

اره وقتی بیمار قلبیه الکی ک نیس بازم سوال کنید

ببینمت تو رو 🥴                                                               دیدمت برو 😒
همسرم امشب انجام داده و توی شهر دیگس نمیدونم اسم روشش چیه و سر پایی انجام داد احتمالا گفتن لوله بار ...

انشالله بسلامتی همسرتان مرخص بشن عزیزم

من از بس استرس دارم نتونستم همراهش برم دکتر😔

بیشتر بخاطر قلب پدرم نگرانم...که قرص های ضداتعقاد خون مصرف میکنه...

انشالله بسلامتی همسرتان مرخص بشن عزیزم من از بس استرس دارم نتونستم همراهش برم دکتر😔 بیشتر بخاطر ق ...

ان شاءالله ممنون 

حق میدم بهت دوست عزیز 

شما هم میخوای از تجربه دوستان استفاده کنی ولی حتما باید از پزشک ‌پرسیده بشه و برای عملشون چهل یس بخونید ان شاءالله که صحت و سلامت بشن