2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

مامانم از سن 24 سالگی متوجه شده که بیماره الانم 56 سالشه، خداروشکر نه تنها زمین گیر نشده بلکه از پدربزرگم هم مراقبت میکنه

ولی خب داروزیاد مصرف میکنه که متاسفانه در دراز مدت عوارض دارن

ماه گل هستی مامان و بابا : اتریسا خانم
حالاتتو میشه بگی که چجوری الان میخوام ببینم تو چه مرحله ای

استخوان پام درد داره بعضی موقع به زور راه میرم از بس کف پام درد میکنه.مچ دستم قسمت بالاش یخورده اومده بالا یه قسمتشم یخورده گود شده

استخوان پام درد داره بعضی موقع به زور راه میرم از بس کف پام درد میکنه.مچ دستم قسمت بالاش یخورده اومد ...

ابجی منم مچ دستش جای قوزکش ورم میکنه و درد..اون الان چندساله تحت نظر دکتره و دارو مصرف میکنه کپسول خالی گرفته زنجبیل ریخته داخلش یه روز درمیون یه دونه با اب میخوره البته زمانی که دردش شدید میشه 

منم حس میکنم انگشتای دستم بی جون‌میشه یه موقع های اصلن‌نمیتونم مشت کنم و انگشتامو فشار بدم ممکنه  منم رماتسم داشته باشم؟

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)