2733
2734
عنوان

بت بودن لذت دارد

185 بازدید | 16 پست

بُت بودن لذت دارد، اما با اين احساس مبارزه كنيد. اجازه ندهيد در هيچ رابطه اي شما را حاكم مطلق كنند، اجازه ندهيد برده وار از شما تبعيت كنند. اجازه ندهيد شما را ستايش كنند و اجازه ندهيد شما را بت خودشان بدانند. 

هر گاه احساس كرديد در رابطه تان، تاجي نامريي را بر سرتان گذاشته اند و ميخواهند شما را ستايشي بت گونه كنند، سريع تصوير خودتان را در ذهن آنها به چالش بكشيد! 

و اگر بسيار مشتاق هستيد ستايش شويد از خودتان بپرسيد چرا اين نياز را با آدمهاي ديگر ميخواهيد ارضا كنيد؟ آيا خودتان به اندازه ي كافي آدم دروني تان را نميبينيد؟ آيا احساس ارزشمند بودن نميكنيد از درون؟ شما حاكم خودتان هستند، اما نبايد مسئوليت حاكميت بر آدمهاي ديگر را قبول كنيد! هر كس بهتر از ديگري ميداند چگونه بر زندگي اش حكمراني كند. 

به فكر يك آغوش امن و محكم باشيد! آغوش آدمهايي كه برده شما ميشوند آغوش امني نيست! برده ها روزي از حاكم خود نااميد خواهند شد و خشم هايشان كار رابطه را تمام ميكند! برده و حاكم ممكن است به ظاهر رابطه عاشقانه اي باشد، اما رابطه سالم و محكم نه!

يك حاكم هميشه در ترس زندگي ميكند، او ميترسد كه برده روزي قيام كند و يك برده از جايي به بعد به حاكمش شك ميكند! و اين شك شروعِ يك پايان غم انگیز است...

✍️#پونه_مقیمی

روانشناس و روانکاو

غریبگی نکن  / نکن غریبگی پسرم     /  اینجا خاورمیانه است ، و هر کجای خاک را بکنی ، دوستی عزیزی برادری بیرون میزند ////        گروس عبدالملکیان

من دوست داشتم مثل بت بودم برای شوهرم

وقتی کارهایی که میکنیم فقط به خاطر نفس خود عمل باشه و نه به انتظار پاداش از هر کاری که میکنیم لذت میبریم❤نظرتو میتونی ریپلای کنی ولی تحمیل نه 😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینا دیگه خیلی مبالغه آمیزه،،، کسی که اینقدر دوست داره مورد توجه باشه در حد بت شدن،،، طبیعی نیست.

باید چیزی رو که دوست نداریم تحمل کنیم، تا از چیزی که برامون ارزشمنده، دفاع کنیم.👌🏻🌸
2731
من دوست داشتم مثل بت بودم برای شوهرم

میگه اشتباهه ... 

غریبگی نکن  / نکن غریبگی پسرم     /  اینجا خاورمیانه است ، و هر کجای خاک را بکنی ، دوستی عزیزی برادری بیرون میزند ////        گروس عبدالملکیان
حرفات رو اصلاقبول ندارم

حرف من نیست گفته های ی روانکاوه عزیزم

من دوست داشتم😀😀

😝😝😝😝

2738
حرفات رو اصلاقبول ندارم

کسی ک از درون خودش احساس ارزشمندی داره لازم نیست کسی بت پرستش باشه ... اونایی ک خود کم بینی دارن دوست دارن همش ازشون تعریف بشه مدام مرکز توجه باشن و ...

اینا دیگه خیلی مبالغه آمیزه،،، کسی که اینقدر دوست داره مورد توجه باشه در حد بت شدن،،، طبیعی نیست.

بله این جور آدما از درون حس ارزشمندی  ندارن و خودشونو دوست ندارن

کسی ک از درون خودش احساس ارزشمندی داره لازم نیست کسی بت پرستش باشه ... اونایی ک خود کم بینی دارن دوس ...

اتفاقا کسی که خود کم بینه 

اعتماد به نفس نداره 

نمیتونه حاکم باشه 

وای کسی که ازدرون غنی وبا ارزشه 

میتونه حاکم باشه ودوست داره حاکم باشه وبه دیگران حکومت کنه 

چون این قابلیت رو تو خودش داره

بیش از صد در صد موافقم و تجربه بهم ثابت کرده که درسته ممنون بخاطر پست خوبتون 

ولی خانم ها انگار قبولش نداشتن ... 

ولی خانم ها انگار قبولش نداشتن ... 

نظرشون محترمه ولی با اطلاعاتم و همینطور تجربه م مطابقت داشت البته من دلم میخواد توی روابطم چه با دوستام چه با خونواده م  طرفم آدم زرنگی باشه یه جورایی دست همدیگه رو بگیریم نه اینکه همه ش بخواد از من تعریف کنه برای همین به افرادی که ازم تعریف میکنن گاهی تذکر میدم شاید افرادی که دلشون میخواد محبوب باشن به علت تفاوت مبنا این نوشته و سبک رو قبول نداشته باشن 

2706