2703
2553

طبقه بالای پاساژ موسی ابن جعفر .

من از مغازه یعقوبی میخرم جنس لاکچری .نه چروک میشه ، نه نخ کش و نه رنگش حالا حالا ها بور میشه و فوق العاده سبک.

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
ممنون میشم

ببخشید حواسم نبود .ساک دستی خریدشو دارم .کارتشو ندارم خخخ

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
2714

کلا اون طبقه پر مغازه چادره و تکو توک طبقه پایینش همچنین .

ولی این خانومه من راحتم .چند بارم خرید کردم ازش جنساشو راضیم .

ابدا جنس کن کن نگیر.زود نخ کش و بور میشه .

لطف کردی ان شالله میرم همونجا

ان شالله که راضی خواهی بود .من سومین چادرمه ازینجا میگیرم .هر کدومو دوسال حداقل سر کردم .

نه ژورژت داشتم راضی بودم

ژورژت که نازکه .الآنم مد نیست

2706