2733
2734

من همش سر بچه ها با شوهرم دعوام میشه

اصلا حوصله ندارم هم اذیت های بچه هارو تحمل کنم هم با شوهره خوش اخلاق باشم

بچه هامم خیلی اذیت میکنن و بهانه گیر و بد اخلاقن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وبخاطرهمینم شوهرم بهم همیشه میگه اخلاقم خوب چیزیه🤪ک توشرمنده ای

گلسین! تسلی وئرمسین واخت اوزانماسین   گلسین! بوندان آرتیق داهاجانیم یانماسین  گلسین! اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر     گلسین! اونامندن باشقاسی توخونماسین  گلسین ! اوز_اوزه دایاناق هئچ دانیشماسین  گلسین!+ اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر🦋🍃🍀
2731
یه شوهر تنبل و بی حوصله دارم که اصلا با بچه هاش حال نمیکنه کمک نمیکنه طلبکارم هست

خخخ ببخشیدتنبلوخوندم تپل براهمین کیلوشوپرسیدم

گلسین! تسلی وئرمسین واخت اوزانماسین   گلسین! بوندان آرتیق داهاجانیم یانماسین  گلسین! اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر     گلسین! اونامندن باشقاسی توخونماسین  گلسین ! اوز_اوزه دایاناق هئچ دانیشماسین  گلسین!+ اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر🦋🍃🍀

شوهر منم همینطوره .به بچه هات بگو برن بچسبن به باباشون .با اون بازی کنن..مسولیت بزار رو دوشش .بگو پاشو فلان کارو بکن.یادش بده باید کمکت کنه .بچه که فقط از تو نیس..

دوتا صلوات واسم بفرست که بدجور بهش نیاز دارم..اولی نیت سلامتی بچم..دومی نیت خونه دار شدنم..اگه فرسادی لایک کن منم برا تو بفرستم .برا همه مریضام نیت شفا و سلامتیشون صلوات بفرستوقتی احمقی و قصد دعوا داری و فک کردی همه مثه خودتن ریپلایم نکن....ادمی را ادمیت لازم است
2738
من 2تا دارم رابطم از قبل هم با شوهرم بهتره  از هر لحاظ قرار نیست که با اومدن بچه زندگی خراب بش ...

خب وقتی همه کاراشون با منه

نه میتونم یه غذای راحت بخورم

نه به خودم برسم

نه بخوابم هروقت خواستم 

شوهرمم دنبال اخلاق خوبه أین وسط

خب وقتی همه کاراشون با منه نه میتونم یه غذای راحت بخورم نه به خودم برسم نه بخوابم هروقت خواستم&nb ...

خب منم همه کارای بچه هام با خودم شهر غریبم کمکی اصلا ندارم شوهرم 7صبح میره 8شب میاد وشام میخوره واستراحت 

منم با خوشرویی ازش استقبال میکنم😊

صبح تا ظهر بچه مهده مام سرکار. ظهر تا عصرم بچه بامنه ولی شب شوهرم بیاد باید باهاش وقت بگذرونه من به کارام برسم تا وقت خوابش

💖 آرزوهای قشنگتون واقعی بشه💓.
2706