2410
2553
عنوان

نی نی خواهرشوهرم به دنیا اومد 😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 2644 بازدید | 134 پست

درکت میکنم  با تمام وجودم  من ده ساله این حس و دارم  الانم   انتقال دادم روز پنجم

فرزند عزیزم پس کی قرار است بیایی و دل مادر را شاد کنی؟؟این روزها به شدت احساس تنهایی میکنم..گاهی آنقدر دیوارهای خانه به من فشار می آورند که دیوانه میشم...پس کی قرار است شیر خوردنت، تاتاتی کردنت ،بغل شدنت، شیرین زبانی هایت را ببینم؟؟کی قرار است تو اولین کلمه را به زبان بیاوری و من از شدت ذوق هی از تو خواهش کنم که دوباره تکرار کنی؟؟کی قرار است ذوق کردنت برای رفتن به مدرسه را ببینم؟کی قرار است اولین ها را با هم تجربه کنیم؟؟مادر این روزها غریب و تنهاس تو را در زندگی اش کم دارد خیلی کم دارد...به مادر بگو تا کی باید عکسهای بچه ها را با حسرت ببینم؟و یا از شنیدن مادر شدن اطرافیانم بغض کنم؟فقط به مادر بگو تا کی باید منتظر بمانم؟...فرزندم به تو قول میدهم برایت مادر خوبی شوم فقط بیا😔😔 
من جاریم ۸ سال نازا بود   یه نذری یادش دادم سرماه باردار شد   واقعا مث معجزه بود   &n ...

چه خوب . من نمیدونم چه جوری ام . قبلا فقط دو سری رفتم دکتر سونو دادم گفت هم کیست دارم هم فولیکولام ریز بودن با دارو به زور شد ۱۵ . بعد دیگه دکتر نرفتم تا ماه قبل همینجوری رفتم سونو دادم دیدم هم کیست ندارم هم فولیکولم بدون دارو شده ۱۹ . خیلی امیدوار شدم ولی بازم نشد . ☹☹😢😢😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حس بدیه من نازایی داشتم ابجیم حامله حس مرگ و زندگی بود ولی چند روز ب زایمانش فهمیدم حاملم

چ مشکلی داشتید ؟

و خدایی ک دراین نزدیکی هست حتما کمکم میکنه ک منم ب حاجتم برسم (یه نی نی سالم وصالح)ان شاالله  
2720
من امروز داشتم به آی وی اف فک میکردم میخوام برم دکتر بگم همین اول انجام بده حتی شده طلامو بفروشم . ی ...

تا حالا برای باردار شدن دارو خوردی

مثلا قرص لتروزول خوردی

چقدر زود به فکر ای وی اف افتادی سعی کن طبیعی حامله بشی 

توی ای وی اف باید از قبل کلی داروی همورمونی بخوری تازه توی بارداری هم یکی میگفت باید بیشتر حواست باشه سقط نشه

ای وی اف مثه طلاقه باید به عنوان راه آخر بهش فکر کنی  

درد ما جز به ظهور او مداوا نشود...
من امروز داشتم به آی وی اف فک میکردم میخوام برم دکتر بگم همین اول انجام بده حتی شده طلامو بفروشم . ی ...

جایی ک من میخوام انجام بدم هزینه ی تخمک کشی و انتقالش دویست تومن شده البته گفتن طرح موقت هستش.هر امپول بابیمه۲۰۰تومن و بدون بیمه ۵۰۰تومن.ازمایش هپاتیتو ایدزو اینام هم ک با بیمه شد۳۰۰ اگه تخمک زیاد ازاد کنی برای فریز کردنشون هم ۵۰۰باید پرداخت کنی من از پنجشنبه باید امپولا رو شروع کنم

حس بدیه من نازایی داشتم ابجیم حامله حس مرگ و زندگی بود ولی چند روز ب زایمانش فهمیدم حاملم

منم خودم هش ماه اقدام بودم 

زنداداشم ۶ساله بچش نمیشه همش سقط میشه 

هنو به هیچکی نگفتم براش ناراحتم 

انقد که خوشحال نیستم برا خودم چون درکش میکنم 

برا داداشم دارم میسوزم 

هرشب دعا میکنم اونم این ماه باردار بشه و براش بمونه😣😣😣😣

هواتو از سرم بیرون نکردم تو تنها حسرتم روی زمینی😔 
2714
خواهر شوهر من شهریور عروسی کرد همون ماه اول باردار شد جاریم همقبلش یه دوقلو داشت دوباره باردار شد .. ...

عزیزم منم الان حس عجیبی دارم گریه مم نمیاد بدبختی ☹☹😢😢 ان شاءالله خدا به همه اونایی که میخوان نی نی بده 😢😢

غصه نخور باردار میشی

من یادمه 4 سال پیش حاملگی پوچ داشتم و خواهرشوهرم بعد از یک ماه زایید حتی رفتم توی بیمارستان پیشش بودم اما یادمه از دورن خیلی غصه دار بودم

من تنبلی تخمدان داشتم و 8 ماه بعد از زایمان خواهرشوهرم با لتروزول باردار شدم

درد ما جز به ظهور او مداوا نشود...
واقعا با خط آخر نوشته تون خیلی موافقم دنیا اصلا جای قشنگی نیست همش دلهره و نگرانی و تلاش و سختی به خ ...

من الان ۲۲ سالمه... سه ساله ازدواج کردم اصلا بچه دوس ندارم... حس میکنم اولا  خوشبخت نمیشه تو این اوضاع با اینکه وضع مالیم تقریبا اوکی.... از طرفیم نمیخوام ارامش اعصابم خراب بشه فکرم دیگر یکی دیگه بشه؛محبت شوهرم نسبت بهم کم بشه؛ از خودم بگذرم ب خاطر بچم..مشکلاتش رو سرم خراب بشه، هیکلم ب هم بخوره ازادیم کم شه.. کلا خودخواهم فکر کنم... 🤦‍♀️

ایشالا ۱۰ قلو بیاری 😁

خودکارتان را گم کنید:خودکار ندارید/ خودکار نداشته باشید:نمینویسید/ ننویسید:نمی خوانید/نخوانید:موفق نمیشوید/ موفق نشوید:دیپلم نمیگیرید/ دیپلم نگیرید: کار ندارید/ کار نداشته باشید:پول ندارید/ پول نداشته باشید:غذا ندارید/ غذا نداشته باشید:لاغر میشوید/لاغر بشوید:زشت میشوید/زشت بشوید:عشق ندارید/ عشق نداشته باشید:ازدواج نمیکنید/ازدواج نکنید:بچه دار نمیشوید/ بچه دار نشوید:تنها میمانید/ تنها بمانید:افسرده میشوید/ افسرده بشوید:مریض میشوید/ مریض بشوید:میمیرید                                                خب مراقب خودکارتون باشید           
2706