2726
عنوان

نی نی خواهرشوهرم به دنیا اومد 😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 2644 بازدید | 134 پست
من دلم میخواد خب ☹☹😢😢😢

عزیزم امیدوازم ک زودتر ب مراد دلت برسی... ولی ب نظر من بچه انقدرام تو زندگی مهم نیس... فقط همه ب تقلید از هم میارن.. مخصوصا با این اوضاع تو کشور ما.. قطعا بچنون خوشبخت نمیشه.. کلا دنیا جای قشنگی نیس ک بخواد ادم یکی دیگه رو اضافه کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشالله به زودی شما هم باردار میشی باور کن ارزش این همه ناراحتی رو نداری دیرو زود داره سوخت و سوز نداره  اول و اخر باردار میشی روزاتو با حسرت نگذرون بسپار به خدا بیخیال باش زودتر باردار میشی

2728
خداروشکر 🌷😢

حستو میفهمم خیلی وحشتناکه خدا بهت صبر بده

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

من جاریم ۸ سال نازا بود   یه نذری یادش دادم سرماه باردار شد   واقعا مث معجزه بود     نذر کن ب گردنت بیاد اگه با صلاح مصلحت خدا به زووودی نی نی دار بشی چند تا عروسک بخری ببری پخش کنی بین بچه ها

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐
عزیزم امیدوازم ک زودتر ب مراد دلت برسی... ولی ب نظر من بچه انقدرام تو زندگی مهم نیس... فقط همه ب تقل ...

نه بخدا بحث تقلید نیس ولی دلم نی نی میخواد مخصوصا دخمل ☹☹😢😢

برای منم دعا کنید با ای وی اف نتیجه بگیرم

من امروز داشتم به آی وی اف فک میکردم میخوام برم دکتر بگم همین اول انجام بده حتی شده طلامو بفروشم . یکم بهم اطلاعات میدی چیکار کردن و اینا 

خواهر شوهر من شهریور عروسی کرد همون ماه اول باردار شد جاریم همقبلش یه دوقلو داشت دوباره باردار شد ...،من هنوز بچه ندارم خذا بهم میده حس میکتم نزدیکه ،،...ولی خبر بارداری خواهر شوهر شنیدم غصه دار شدم چون ای همیشه میگف من با دفعه اول باردار میشم گفتم خدا چه به حرفش بوده حتی خدا ببخشه همش دعا میکردم بچش سقط شه البته بعد پشیمون شدم و برا سلامتیشون دعا کردم .،،.. یه مدت چند روز پسرخالم و زن بچش مهمون بودن خونمون دختر 4ساله اش اینقدر ناز بود ماشالله که من شبا گریه میکرم چرا من مثل اونو ندارم

عزیزم امیدوازم ک زودتر ب مراد دلت برسی... ولی ب نظر من بچه انقدرام تو زندگی مهم نیس... فقط همه ب تقل ...

واقعا با خط آخر نوشته تون خیلی موافقم دنیا اصلا جای قشنگی نیست همش دلهره و نگرانی و تلاش و سختی به خوشیهای محدودش نمیرزه مخصوصا اگه تو ایران به دنیا اومده باشی من خودم یه بچه دارم از طرفی دلم براش میسوزه که تنهاست از طرفی هم به این چیزا فکر میکنم دلم نمیخواد دیگه بچه بیارم

2706