2726
عنوان

شوهر کی‌بهش محبت میکنه؟؟؟؟؟

201 بازدید | 21 پست

سلام دوستان من گاهی افسرده میشم شوهرم اصلا بهم‌محبت نمیکنه خیلی خستم دلم‌گرفته نه مسافرتی نه تفریحی از صبح تا شب شوهرم سرکاره من فقط بعضی روزا عصرا میرم‌خونه مامانم بیرون زیاد نمیتونم برم‌دخترم یکسالشه هوا سرده رعایت میکنم شما چی شمام مثل منید؟

همشون عین همن غصه نخور

الهی عظم البلاء''..خدایاگرفتاری بزرگ شد..".وانت المستعان...وتویاری دهنده ای...🌸خدایا منم مادر بشم ب زودی...منتظرم نزار🌸تویی ک الان داری امضام رو میخونی...✅برا حاجتم یدونه صلوات میفرستی؟ممنون💜

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

شبیه شما نیستم. ان شالله بهتر شه شرایطتون

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

من همیشه تنهام خونه پدرمم دورن یه شهر دیگن نمیشه برم فقط موندم با مادرشوهرم سرکله میزنم و حرررصم میده 

خدایا منو از این جهنمـــــــی که درخانه مادرشوهر زندگــی کردند نجات بده خواهش میکنم
یعنی چی محبت نمیکنه؟؟بهت زنگ نمیزنه؟؟پیام عاشقانه بهت نمیده ؟؟چیکارنیکنه؟

بهش میگم دوستت دارم یا بهش پیام عاشقانه میدم‌میگه مرسی حتما من باید بدم بوسش کنم مناسبتها رو اصلا یادش نیست تا حالا برام‌گل خریده چندساله برام‌کادو نخریده بازم بگم ولی اهل کاره صبح تا شب کار میکنه 

عزیزم همه یه جور مشکل دارن 

شوهر شما محبت نمیکنه ولی در عوضش استرس نبودشو نداری 

نامزد من بشدت محبت میکنه ولی هر دفعه که میره ماموریت من میمیرم و زنده میشم تا بیاد هر روز زندگیم استرسه و استرس 

💍تـنـهّا بـبـعـــــــ🐏ـــی در عـلـفـزار قلـبــمـــــ❤ــی علی جــانم💍
بهش میگم دوستت دارم یا بهش پیام عاشقانه میدم‌میگه مرسی حتما من باید بدم بوسش کنم مناسبتها رو اصلا یا ...

.حق داری ناراحت باشی همسرمنم اهل بوس کردن نیس هروقت پسرمو بوس میکنه من میگم منم بوس میخوام اینطوری منم بوس میکنه😂

❤اللهم صل علی محمد وال محمد❤اللهم عجل لولیک الفرج❤

منم همینه تازه ماشینم فروخت ماشین جاریمو برای یک ساعت برداریم اونم ماهی یک بار میره شوهرشو میزنه ی بار رفته بود جیغ زده بود همه ریخته بودن بیرون ..

خدایا شکرت که منم مامان شدم😍😊
2706