2726

دیروز دندونپزشکی بودم.پزشک مرد و دستیارش خانوم بودن.خانومه پوشش و حرکاتش درست نبود(منظورم این نیست که چادر بپوشه و کار کنه،منظورم حرکاتیه که معنی همکار رو نمی‌ده)

و مرده هم کلا راااااحت.قشنگ داشت برنامه زندگیش رو چک می کرد که خستم و روزمره شده کارم.دیگه باشگاه نمیرم و...

از اونور خانومه.خوب نرو اذیت میشی.منم خسته ام.نمیرم.

دکتره می گفت تو چی می فهمی باشگاه چیه.زنه می گفت من چون شکم دارم نمی رم

بعدش...

🌺مَنْ یَتَوَکَّل عَلَی اللهِ فَهُوَ حَسْبَه🌺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

زنه هی با ناز و کرشمه ادامه دادن به گفتن خستگیاش و...

بعد گفت دکتر دندنم درد میکنه برام درست می کنی؟همش سردرد دارم

دکتره گفت باسه،ولی شرط داره😐😐

شاید نامزد چیزی بودن

میشه برای منم صلوات بفرستین برای خوب شدن ❤زندگیم❤ دعا کنین التماس دعا دارم💚                            اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم 

اره تو کلینیک خیلی همکارا باهم راحتن. من ی نفرو میشناسم شوهر نداشت باهمه دکترا دوس میشد.

اصلا اهل تیکه انداختن و ناراحت کردن کسی نیستم اما کسایی هستن تو این سایت اینچیزا براشون بی اهمیته. اگه درموردم انجام بشه حتما جواب میدم چندبار نخواستم دل بشکنم اما نمیشه خودم باید بشینم حرص بخورم پس لطفا باهم مهربون باشیم هیچی ازمون کم نمیشه😀دعام کنید تا آخر امسال یه خبر خوب بشنوم. یکی از اعضای خونوادم یه مشکل داره براش یه یا الله ویه  یاعلی بفرستین ممنون میشم.☺☺

ببین تو بعضی جا  دیکه باهم صمیمی  میشن

نمی شد گفت همه باید  مثل ما باشن.

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

داره جالب میشه

اگر که به برنامه زندگی پس از زندگی علاقه دارین بهتون پیشنهاد میکنم که این مستند صوتی رو هم گوش کنین. https://aminikhaah.ir/%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%af  هرکاری کردم آبی نشد. دستتونو روش نگه دارین، بعد که آبی شد بزنین روی باز کردن
شما هم که کلاااا گوش بودی

وقتی داره دندون درست میکنه چشا ادم بستس. گوشا باز😁

اصلا اهل تیکه انداختن و ناراحت کردن کسی نیستم اما کسایی هستن تو این سایت اینچیزا براشون بی اهمیته. اگه درموردم انجام بشه حتما جواب میدم چندبار نخواستم دل بشکنم اما نمیشه خودم باید بشینم حرص بخورم پس لطفا باهم مهربون باشیم هیچی ازمون کم نمیشه😀دعام کنید تا آخر امسال یه خبر خوب بشنوم. یکی از اعضای خونوادم یه مشکل داره براش یه یا الله ویه  یاعلی بفرستین ممنون میشم.☺☺
بعدش چی؟ دندون پزشکه زنه رو کرد؟

😂

مادربزرگم میگف:هرموقع از خدا ناامید شدی حتما شیطون بغلت کرده!وقتی سایه شیطون نزدیک دیدی فوری بایست.سر سجاده بایستی و قامت ببندی قد شیطنتش بهت نمیرسه.فقد دست روی گوش هاش میزاره تا صدای لبیک گفتن به درگاه حق نشنوه.سجده که طولانی شد بدنش از تقلای بلندکردنت درد میگیره.ذکرتو بلند بگو بزا اون جیغ بکشه که نشنوه.کر و کور و فلجش کن حتی اگه تن خودت رو به ناتوانی بود.. ❤love it or leave it...❤.یا بهش عشق بورز یا ترکش کن❤

زنه با همون کرشمه گفت واقعا برات متاسف شدم .و ادامه بحث

انگار نه انگار

حالا چی .هر دو تا متاهل

خیلی دلم‌واسه زن این و شوهر اون سوخت

2706