2410
2553
عنوان

تجربه جداییو واستون میگم

| مشاهده متن کامل بحث + 840 بازدید | 49 پست
مگه دوست نبودید؟ داستان حضرت اسماعیل و یعقوبه؟ داری از رابطه ای حرف میزنی که خدا قبولش نداره بعد ق ...

حالا درد دل کرد قراره شما بزنی تو ذوقش چقد بعضیاتون نامهربونید...همتون دوستی با جنس مخالف رو تجربه کردید اگه گناهه همتون گناه کردید...آخه چ گناهی ...مگه دلخوشی این ملت چیه هیچ کار نکنن ک گناه میشه یوقت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
حالا درد دل کرد قراره شما بزنی تو ذوقش چقد بعضیاتون نامهربونید...همتون دوستی با جنس مخالف رو تجربه ک ...

نه من تجربه نکردم و هستن هنوز دخترانی که دنبال این روابط نرن

درضمن این چیزا دلی نیست که میگی نزن تو ذوقش

این فکر و حرف کلا غلطه و خدارو باهاش زیر سوال میبره

اگه ربطش نمیداد به لطف خدا و این مسائل من اصلا هیچ نظری نمیدادم

گروه قرمز❤️ وزن 
اگه بهش احساسی نداری..پس چرا میگی خدا واست جبران کرده اصلا دوسه خط اخر پست اولت قابل درک نیست واسم. ...

واسم مهم بود کسی که دوسش داشتم بهم بدی کرد دلمو شکست پشیمون بشه ،خوشحالم ک خدا حواسش بوده

۲۴سال
نه من تجربه نکردم و هستن هنوز دخترانی که دنبال این روابط نرن درضمن این چیزا دلی نیست که میگی نزن تو ...

خدا چه کارت اشتباه باشه چه درست خودش قضاوت میکنه در هر حالت به گناه بودنش هم صرفا توجه نمیکنه بالاخره اون از دل ادما خبر داره

۲۴سال
خدا چه کارت اشتباه باشه چه درست خودش قضاوت میکنه در هر حالت به گناه بودنش هم صرفا توجه نمیکنه بالاخر ...

اینا توجیهه

خدا هیچوقت هدایت کننده به سمت گناه نیست

گروه قرمز❤️ وزن 
2714
اینا توجیهه خدا هیچوقت هدایت کننده به سمت گناه نیست

خدا هدایت نمیکه سمت گناه ولی به گفته خدا انسان جایز الخطاس و سرکش . از شما که طرفدار سردار حاج قاسم هستی بعید انقدر حق به جانب حرف میزنی راهت باید مثل ایشون باشه...منم مثل تو یه روزی با اینهمه غرور از دیگران عیب جویی میکردم خودم هم مبتلا شدم ولی انشالله شما آسیب نبینی ❤

۲۴سال
نه من تجربه نکردم و هستن هنوز دخترانی که دنبال این روابط نرن درضمن این چیزا دلی نیست که میگی نزن تو ...

عزیزم چرا فکر میکنین خدا فقط واسه شماست و شما درست و غلط رو میدونی؟؟

چرا فک میکنی هیچکس نباید مخالف عقیده ی شما حرف بزنه و فکر کنه؟؟؟

مگه دوست نبودید؟ داستان حضرت اسماعیل و یعقوبه؟ داری از رابطه ای حرف میزنی که خدا قبولش نداره بعد ق ...

با دقت خوندی؟؟؟؟ دیگه حس نداره،،،،،، لطفا به حرمت عکس زیبای پروفایل تون اینقدر تهاجمی با بقیه صحبت نکنید 

خدا هدایت نمیکه سمت گناه ولی به گفته خدا انسان جایز الخطاس و سرکش . از شما که طرفدار سردار حاج قاسم ...

چرا قیمه ها رو می ریزی رو ماستا

اون از تحلیلت راجع ب جبران خدا 

اینم از ربط دادن نظرات یه نفر ب حاج قاسم...

با استدلال خودت شما ک خدا رو اینقدر خوب درک کردی اصلا نباید این موضوع رو تو فضای عمومی مطرح میکردی 

چون خدا ستارالعیوب هم هست ....

با دقت خوندی؟؟؟؟ دیگه حس نداره،،،،،، لطفا به حرمت عکس زیبای پروفایل تون اینقدر تهاجمی با بقیه صحبت ن ...

حجت شما برای خوب بودن حاج قاسم صحبتهای این دوستمان نیست .... هرچند ک داره درست میگه ولی لحن صحبت معلوم نیست ....

حجت شما فقط خود حاج قاسم هست ...

همینطور ک از افراد به  خاطر انجام ندادن احکام الهی دفاع میکنید در مقیاس کوچکتر انتظار رفتار مشابه حاج قاسم از فردی ک اون عکس رو داره با اندیشه های خودتون مغایر هست.

2706