2410
2553
عکس بهت بدم ؟؟ 😅⁦🖐️⁩

نههه واا 

لازم نیست

درضمن چیزیم که پره عکس پسر

من میدونم دختری انکار نکن دیگه

2💞سال گذشت خدا    2 ساله که منتظرم   من ناامید نمیشم خدا   تو هم نا امیدم نکن💞شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا   میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟ 💞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عکس میدم با هر حالتی که شما بخوای ، خوبه حالا ؟؟ 

نههههه😐

من نظرمو گفتم

لازم نیست

موفق باشی

2💞سال گذشت خدا    2 ساله که منتظرم   من ناامید نمیشم خدا   تو هم نا امیدم نکن💞شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا   میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟ 💞
2720

متاسفم که همکار امثال شمام 

کم نیستن مثل شماهایی که میان دم دانشگاه

من ۲۵سالمه. اهل ریسک و مطالعه ام و برای چندتا نشریه دانشجویی نویسندگی میکنم،میتونم با هر دوتا دستم بنویسم و عاشق ادبیات و آواز اصیل ایرانی ام.❤
2714
چطور مگه ؟؟  ازدواج مگه کار بدیه ؟؟

مگه میخوای جوجه رنگی بخری؟

شاغل بودن سطحی ترین معیار 

یعنی واست مهم نیس 

طرف توقع و تفکرش چطوریه؟

من ۲۵سالمه. اهل ریسک و مطالعه ام و برای چندتا نشریه دانشجویی نویسندگی میکنم،میتونم با هر دوتا دستم بنویسم و عاشق ادبیات و آواز اصیل ایرانی ام.❤
خانومی مادرته 🤗

حالا که ابنطور شد

دستتو بزار رو چشمت یه عکس بده😐😐

اصلا هر چی شما بگین 🤗

دیدی

من حرف الکی نمیزنم   الکیم به کسی گیر نمیدم

وقتی مطمعن باشم  میگم یه چیزو

چون میخوام همکارم باشه

برو آموزش پرورش شهرتون بسپور به کارمند پیرا 

یا برو در دانشگاه فرهنگیان یا خودت یا مادرت 

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 
2706