2726

میگه تلویزیون روشن باشه ولی نگاه نمیکنه😶شایدددد یکساعت تو کل روز نگاه کنه شاید ولی همیشه باید روشن باشه🤦🏻‍♀️دوسال و نیمشه

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

۱۰ می بینه

۱ ساعت

وسطش،میره بازی 

دوباره ۱ میاد 

تلویزیون روشنه

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

موقع غذا خوردن حتما تلویزیون باید ببینه وگرنه نمیخوره وقتی هم خودم کاردارم براش روشن میکنم میتونم بگم متاسفانه زیاد تلویزیون میبینه دو سال و سه ماهشه و هنوزم حرف نمیزنه فقط چندتا کلمه.کی بچه اش مثل منه؟

2728
موقع غذا خوردن حتما تلویزیون باید ببینه وگرنه نمیخوره وقتی هم خودم کاردارم براش روشن میکنم میتونم بگ ...

باهاش زیاد حرف بزن

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
موقع غذا خوردن حتما تلویزیون باید ببینه وگرنه نمیخوره وقتی هم خودم کاردارم براش روشن میکنم میتونم بگ ...

هی ازش سوال کن نظرشو بپرس

هی ازش سوال کن نظرشو بپرس

زیاد حرف میزنم اصلا جوابمو نمیده منم نا امید شدم ولش کردم،،تو بارداری از تیرویید دادم دکتر زنان گف نیازی به خوردن قرص نیست تیروییدم 6بود ولی بعد که برا زایمان رفتم بقیه دکترا میگفتن تو باید قرص تیرویید مصرف میکردی الا همش فم میکنم بچه ام به همین خاطر ای میوش پایینه و تا الانم حرف نزده خیلی داغونم