2726

خانوما سوال اول اینکه خودتون و بزارین جای من هم دانشگاهیت بعد چهار پنج سال داره میاد تهران‌دنبال کار یک هفته میخواد بیاد خونتون دوتا بچه کوچیک دارین شوهرتونم هست ایا میگین بیا؟؟؟؟؟؟ سوال دوم بابام یه هدیه امسال میخواد برام بخره تصمیم گرفتم ایفون جدیده رو بخرم حالا شوهرم میگه حیفه این همه پول مبایل بدی و‌یهو میدزدن و از این حرفا شما باشین میخرین یا چیز دیگه میخرین؟🙏ممنون جواب بدین

....!هیچ کس احساسم را نفهمید. ..!

نه.

چیز دیگه میخرم

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

راجع سوال اولت ی تعارف میکنم بهش.. اون اگه خودش عاقل باشه نمیاد...

برا سوال دومتم باید بگم حق با شوهرته من ک حاضر نیستم ب گوشی زیاد پول بدم‌... 

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من

بستگی داره چقد با دوستت صمیمی هستی

درباره آیفونم اگه عشق گوشی و عکاسی هستی بخر 

منم دو سال پیش گرونترین مدلشو خریدم اینقد دوسش دارم هیچوقت پشیمون نشدم 

Instagram📷me_in_netherlands 

منم اصن حاضر نیستم این همه پول بدم ب گوشی

«نِجاتاً مِنكَ يا سَيِّدَ الكَريمَ نِجِّنا وَ خَلِصّنا بِحَقِّ بَسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحيم🍃💚  میشه نگام کنی؟😢  راحت شه زندگیم😍  چشم برندار ازم 😩 میپاشه زندگیم 💔 

من ترجیح میدم اگه با کسیم دوست شدم عمرا نه من برم خونشون نه اون بیاد.متنفرم ازین که ادم با دوستاش رفت و امد داشته باشه.ایفونم نمیخرم اگه بچه هات شکستن یا خرابش کردن حیفه دیگه.البته این نظر شخصی منه.

برخی از مردم کشور ،گاهی خیلی عجیب میشوند!⭕ بی هیچ دلیل موجهی از قوم عرب‌ متنفرند امّا با افتخار به امارات و دُبی می‌روند و پیشرفت‌های ظاهری آنها را به رخ می کشند و یا حتی به عامل و منبع خبریشان (مثل اینترنشنال یعنی شبکه وابسته به دربار سعودی) تبدیل میشوند.⭕روزه نمی‌گیرند!👈 ولی دلشان برای ربنای شجریان تنگ شده .⭕ کورکورانه کورش‌پرست‌ و طرفدار پیامبر ایرانی یعنی زرتشت و یا عرفان‌های کاذب و فرقه های جعلی می شوند! امّا در عین حال تعلّقات مذهبی را مانع پیشرفت می‌دانند!⭕ هرچه میخواهند میگویند و حتی مسئولین مملکت را مورد اهانت قرار میدهند و فحش میدهند در عین حال از فقدان آزادی بیان و وجود خفقان در جامعه سخن میگویند!⭕  میگویند مرگ کسی را نخواهید و شعار مرگ برآمریکا...» باعث مشکلات مملکتمان شده ،اما از ترور هموطنشان توسط شقی ترین آدمها ابراز خوشحالی میکنند و یا در برابر آن سکوت خفت بار اختیار میکنند.⭕ سلبریتی هایش دستمزدهای آنچنانی میگیرند و در عین حال به شرایط اقتصادی کشور معترضند و خود را عاشق مملکت و غمخوار محرومین جلوه میدهند.⭕به سفرهای تفریحی در آنتالیا و اروپا و... می روند و سه برابر تولید ناخالص ملی لوازم آرایشی مصرف می‌کنند ولی سفر رایگان اربعین و هزینه کربلا و مکه و غذای نذری را که عمدتا نصیب محرومین می شود ، اجحاف در حق ایتام و مستضعفین میدانند!⭕به متخصص نبودن برخی مسئولین اعتراض دارند و این در حالی است که خودشان را در باب هر موضوع تخصصی و غیرتخصصی و در همه بخش‌ها و تمام عرصه ها صاحب نظر می دانند و بدون مطالعه کافی در هر زمینه ای به خود اجازه اظهارنظر و سخنرانی می دهند و بر صحت و دقت علمی بودن قطعی همه آنها هم اصرار می ورزند.⭕اخبار دستاوردهای علمی دانشمندان و متخصصین کشور و فرزندان خودشان را می بینند و می شنوند و در زندگی‌شان لمس می کنند، اما یا ناجوانمردانه می گویند غیرواقعی و تقلبی است، یا به رغم تحریم‌ها، حقیرانه می گویند از خارج آورده اند و به نام خودشان ثبت کرده اند  و یا حتی با وقاحت تمام می گویند در رژیم گذشته طراحی و تولید و حالا رونمایی شد.

اگه دوستم بخواد یه هفته بیاد والبته اخلاقش افاده ایی و از اینا که بدا میرن میگن ال بود بل بود نباشه مهم تر از همه همسرم راضی باشه 

راضی باشه خودش هاا نه اینکه راضیش کنم میگم بیاد 

دوم اینکه همسرت راست میگه فردا مشکل برات پیش اومد نمیتونی گوشی بفروشی که عیب میشه بنظرم پولشو بگیر  بذار حسابت یا یه تیکه طلا.

2706