1676
1605

خانوما سوال اول اینکه خودتون و بزارین جای من هم دانشگاهیت بعد چهار پنج سال داره میاد تهران‌دنبال کار یک هفته میخواد بیاد خونتون دوتا بچه کوچیک دارین شوهرتونم هست ایا میگین بیا؟؟؟؟؟؟ سوال دوم بابام یه هدیه امسال میخواد برام بخره تصمیم گرفتم ایفون جدیده رو بخرم حالا شوهرم میگه حیفه این همه پول مبایل بدی و‌یهو میدزدن و از این حرفا شما باشین میخرین یا چیز دیگه میخرین؟🙏ممنون جواب بدین

....!هیچ کس احساسم را نفهمید. ..!

نه.

چیز دیگه میخرم

لطفا برا شادی روح خواهرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده  برخی دوستای نی نی سایتی که بمن لطف دارن ماجرای فوت خواهرمو میپرسن خواستم اینجا بنویسم زحمت نشه براشون . تو سن ۳۵سالگی فوت شد متاهل بود با دوبچه ۱۳و۷ساله . تو کبدش توده بود درعرض فهمیدن همانا یماه بعدش فوت شدن همانا الان بچه هاشم نامرد مادرشوهرش نمیزاره ببینیم خدا رفتگان شمارو هم بیامرزه  

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

1677

راجع سوال اولت ی تعارف میکنم بهش.. اون اگه خودش عاقل باشه نمیاد...

برا سوال دومتم باید بگم حق با شوهرته من ک حاضر نیستم ب گوشی زیاد پول بدم‌... 

خدای من ❤ خدای مهربونم ❤ تنها آرامشم... تو میدونی تنها پناهمی... میدونی دلم فقط ب تو خوشه... به معجزه تو... میدونی که جز تو امیدی ندارم... میدونی که جز تو و فرستاده هات از هیچکس چیزی نمیخام... میدونم ک تو رحمانی... تو رحیمی... عشقمو برام نگهش دار خدا... برام حفظش کن... موانعمونو حلش کن... خدایا نذار حسرت شه واسم... نذار داغش تا ابد بمونه رو دلم... تو که میدونی عاشقشم... تو که میدونی جونمون در میره برا هم... میدونی ک جدایی دو معشوق منصفانه نیست... خدا جونمممم تازه دارم معنی زندگی رو کنار رضام میفهمم.. مزه عشق دو طرفه رو میچشم... میشه برام نگهش داری؟ قول میدم نذارم غم تو دلش راه پیدا کنه... اذیتش نمیکنم این بنده مهربونتو... من تو زندگیم روزای سختی رو گذروندم... میشه رضارو واسم ببخشی عوض اونروزا دربیاد؟ میشه عشقم بشه همسرم؟ میشه رضام بشه بابای نی نیام؟ میشه خداجونم؟ میخام مامان روژانم بشم... همون روژانی ک رضا باباشه... یا امام رضا ❤ ای امام زیبایی ها... دلم حرمتو میخاد... بطلب منو آقاا... امام رضا... ؟؟ میشه یه وساطتی کنی؟ میشه از خدا بخوای من و رضامو ب هم برسونه؟ از تو میخامش ...  دلم میخواد بیام از نزدیک پا بوست... اروم و قرار دل بی قرارم شدی آقا... 💚 يَا أَبَا الْحَسَنِ يَا عَلِىَّ بْنَ مُوسىٰ ، أَيُّهَا الرِّضا ، يَا ابْنَ رَسُولِ اللّٰهِ ، يَا حُجَّةَ اللّٰهِ عَلىٰ خَلْقِهِ ، يَا سَيِّدَنا وَمَوْلانا إِنَّا تَوَجَّهْنا وَاسْتَشْفَعْنا وَتَوَسَّلْنا بِكَ إِلَى اللّٰهِ وَقَدَّمْناكَ بَيْنَ يَدَيْ حَاجَاتِنا ، يَا وَجِيهاً عِنْدَ اللّٰهِ اشْفَعْ لَنا عِنْدَ اللّٰهِ؛ای ابا الحسن، ای علی بن موسی، ای رضا، ای فرزند فرستاده خدا، ای حجّت خدا بر بندگان، ای آقا و مولای ما، به تو روی آوردیم و تو را واسطه قرار دادیم و به‌سوی خدا به تو توسّل جستیم و تو را پیش روی حاجاتمان نهادیم، ای آبرومند نزد خدا، برای ما نزد خدا شفاعت کن 💚چقدر دوستون دارم... میدونم ک صدامو میشنوین... میدونم ک رضامو واسم نگه میدارین... خدا جونم بابت همه داده ها و نداده هات ممنونم... 🌹🌹 چشم امیدم به توئه فقط... میدونم که نا امیدم نمیکنی❤💚

بستگی داره چقد با دوستت صمیمی هستی

درباره آیفونم اگه عشق گوشی و عکاسی هستی بخر 

منم دو سال پیش گرونترین مدلشو خریدم اینقد دوسش دارم هیچوقت پشیمون نشدم 

انسانها به میزان حقارتشان توهین می‌کنند،به میزان فرهنگشان عشق می‌ورزند،وبه میزان هویتشان به دیگران احترام می‌گذارند!به میزان کمبوهایشان آزارت می‌دهند،هرچه حقیرتر باشند، بیشتر توهین می‌کنند تا حقارتشان را جبران کنند،هرچه هویتشان عمیق‌تر باشد، محترمانه‌تر رفتار می‌کنند...به اندازه‌ی درکشان می‌فهمند و به اندازه‌ی شعورشان،به شما پاسخ میدهند.
8

من ترجیح میدم اگه با کسیم دوست شدم عمرا نه من برم خونشون نه اون بیاد.متنفرم ازین که ادم با دوستاش رفت و امد داشته باشه.ایفونم نمیخرم اگه بچه هات شکستن یا خرابش کردن حیفه دیگه.البته این نظر شخصی منه.

بعضی هموطن هامون دست امریکا و اسراییل رو از پشت بستن.شماها ترامپ رو هم رو سفید کردین.افرین به غیرت نداشتتون.بترسین از روزی که وعده های خدا تحقق پیدا کنه. 

اگه دوستم بخواد یه هفته بیاد والبته اخلاقش افاده ایی و از اینا که بدا میرن میگن ال بود بل بود نباشه مهم تر از همه همسرم راضی باشه 

راضی باشه خودش هاا نه اینکه راضیش کنم میگم بیاد 

دوم اینکه همسرت راست میگه فردا مشکل برات پیش اومد نمیتونی گوشی بفروشی که عیب میشه بنظرم پولشو بگیر  بذار حسابت یا یه تیکه طلا.

1645