2410
2553

طلاق روزای اول که منو بچمو گذاشت خونه ی پدرم دیگه کلا ازش قطع امید کردم وفقط گفتم طلاق میخوام چون نیومد نبالم الان تا بیشتر کارای طلاقو انجام دادیم‌چیزی نمونده جهیزیه امم آوردم فقط وقتی دخترم میگه مامان آبجیم هروقت به دنیا اومد این کارو کنیم یامیبینه دیگران باخانواده هاشونن دلم براش کباب میشه چکار کنم خیلی خستم خیلی

کتاب ما تمامش می‌کنیم رو بخون

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق

حامله ای یعنی

عزیزم الهی 

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و دختر و پسرم سالم وسلامت بزرگ میشمن مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

نه خودتو پاسوز بچه نکن. اون بچست مهم خودتی . خواهرم بخاطر بچش خودشو انداخت منجلاب و طلاق نگرفت الانم دوساله گوشه قبرستان دق مرگش دادن دخترشم به یه ورشم نیس ۱۴سالشه دنبال شوهره

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
2714

فكر كنم طلاقت از ير لجباريه عزيزم 

بيشتر فكر كن 

گاهي ادم خودشو كوچيك كنه چيزاي با ارزش تري بدست مياره 

طلاق نگير به خاطر دخترت 

با سوهرت هم خونه باش فقط 

فكر كنم طلاقت از ير لجباريه عزيزم  بيشتر فكر كن  گاهي ادم خودشو كوچيك كنه چيزاي با ارزش ...

چرا میگین هم خونه آخه.بچه بزرگ میشه ولی این زن مگه آدم نیست؟محبت نمیخواد عاطفه نمیخواد توحه نمیخواد.هم خونه ینی چی آخه.برزخه

چرا میگین هم خونه آخه.بچه بزرگ میشه ولی این زن مگه آدم نیست؟محبت نمیخواد عاطفه نمیخواد توحه نمیخواد. ...

دقیقا ادم یلحظه شوهرش توجه نکنه دق میکنه 

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
چرا میگین هم خونه آخه.بچه بزرگ میشه ولی این زن مگه آدم نیست؟محبت نمیخواد عاطفه نمیخواد توحه نمیخواد. ...

خوب ميگه دلم برا بچم ميسوزه 

خودشو قرباني كنه اگه نميتونه اب شدن بجه رو ببينه

من راستش ناراحت نبودم از طلاق مامان بابام تا چند وقت پيش

چند وقت پيشا هي به خودم ميگفتم چرا من نبايد بابا داشته باشم؟فرقش با ي باباي مرده چيه؟

فكرامو كردم ديدم من زماني بايد واسه يكي ارزش قائل شم ك اونم برام ارزش قائل شه وقتي خود پفيوزش يكم محبت نداره نسبت به دخترش بره به جهنم مسئول قرمصاق بودن اون ك من نيسم مرتيكه بره بميره فرقش با ي ادم مرده اينه كه اوني ك مرده به قصد خودش نبوده اين به قصد خودش گورشو گم كرده جا حمايت از خونوادش يه روز با اين زنه ي روز با اون زن

توي ٤ سال دانشگاه من ي هزاري نداده دستم حمايتم نكرده ي بار بهم زنگ نزده بره لياقتش همون هرزه هاي ي شبيشن

2706