2733
2734
چقدره حقوقت؟

من قبلا ٣ سال ميرفتم سر كار كم اورده بودم صبح زود بيدار شم واقعا 

الانم ١ سال سر كار نميرم كلاس ارايشگري ميرم بعد برم رنگ كار شم تا قبل بچه اوردنم 

hair coloris ~ hair keratin 
منم شهر غريبم و کارمندم.ولي چه ميشه کرد حوصلم کمتر ميشه. منم رفتم خياطي و تموم کردم. هرکي بايد شرا ...

درسته عزيزم فعلا كه يكي نمدونم تو خودم نميبينم ٢،٣ تا بيارم 😄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من قبلا ٣ سال ميرفتم سر كار كم اورده بودم صبح زود بيدار شم واقعا  الانم ١ سال سر كار نميرم كلا ...

آهان من برنامه ریزی کردم ههههه

خرداد ۱۴۰۰ سابقه بیمم میشه ۲سال

میتونم اون زمان باردار شم و اول ۶ماه مرخصی زایمان بگیرم با حقوق و بعدم برای بیمه بیکاری اقدام کنم که یکسال میدن و سنمم میشه ۲۸

چون پول کمی نیست تقریبا ۱۸ ماه حقوق پایه قانون کار

الان مثلا ۱۵۰۰ میدم ماهی

ادم بايد وضعيت ماليش خوب باشه خيلي تا بياره نه ؟ خرج بچه بالاست ؟ 

من سه هفته دیگه زایمان میکنم تو دوره بارداری ویزیت دکتر و آزمایش و سونو دارو داری الان خرج داره ولی تا الان خدا رسونده ما هم تازه خونه خریدیم کلی قسط و بدهی داریم ولی تا الان خداروشکر جورشده

من سه هفته دیگه زایمان میکنم تو دوره بارداری ویزیت دکتر و آزمایش و سونو دارو داری الان خرج داره ولی ...

ببخشیدا ولی تو این وضعیت تقریبی کل خرجی که کردی چقدره؟ویزیت و دارو و سونو و اینا

آهان من برنامه ریزی کردم ههههه خرداد ۱۴۰۰ سابقه بیمم میشه ۲سال میتونم اون زمان باردار شم و اول ۶ما ...

خوبه اينجوري عزيزم انشالله نيني سالم خوشگل بياري 

2738

الان بیار دیگه که ۵ سال بعدش دومی رو بیاری سنت هنوز به ۳۵ نرسیده.

آدمه هر چی زودتر بچه دار شه حوصله بیشتری برای نگهداریش داره

نظر دیگران زیاد مهم نیست مهم اینه که شرایط مسکن و ماشین و مالیت در حد تامین بچه باشه

خیلی خوبه که بچه بیاری الان گلم

خدایا کی میشه دختری داشته باشم با چشمایی  درشت و زیبا ک وقتی نگاش میکنم هربار تورو شکر کنم ک وقتی میخنده با اون چال لپاش دلمون براش ضعف بره خدایا این تنها ارزومه خسته شدیم از نبودنش 
من27 سالمه عيد عروسيم بود ولي دوس ندارم تفاوت سني زياد.الان اقدام کردم. سرکارم ميرم شرايطم هميشه ي ...

اره تفاوت سنی زیاد خوب نیست من 22 سالمه پسرم 40 روز پیش دنیا اومده

خدایا پسرم به تو سپردم مواظب باش 🙏
2706