2737
2734

چند وقتشه؟؟؟؟ واقعا فایده داره؟؟؟

میخوام اگه خوبه برای پسرم بگیرم خیلی کم‌حرف میزنه

کسانی که به من میگویند تو به جهنم میروی و ما به بهشت خوشحالم میکنند که به یکجا نمیرویم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

راست میگه استاتر...ماهم به خواهرزادم دادیم...ماشاءالله اینقدرپرحرفه.که نگو..گاهی وقتا به خواهرم میگم ای کاش بهش تخم کبوتر نمیدادی😂😂😂😂😂

میشه برای باردار شدنم صلوات بفرستین🤲بخدا این ۸ساله توحسرت بچه دارشدنم😔
2738

عزیزم چندسالشه کوچولوت ؟چندتادادی بهش؟چقدربعداثرکرد؟دخترمن دوسال ودوماهشه خیلی دوست داره جمله بگه گیرررمیکنه هیم یگه عه عه عه😂😂گناه داره دوست داره جمله بگه نمیتونه ولی کلمه هاروهمه بلده بگه حارامیخام بهش بدم 

زندگی من شبیه یه گیتارقدیمیه که فرسوده ست پوکیده افتاده گوشه ی انباری،اماامیداینکه یه ناجی بیادوبااون یه قطعه زیباروبه نمایش بزاره رو،هنوزازدست نداده..آه امیدخیلی چیزعجیبیه..😔😔🎶🎶
گلم چند سالشه ؟؟ و چه جوری دادی ؟ چند تا  ببخشید زیاد سوال داشتم 😆

الان دخترم ۳ سال ۳ ماهش

ولی بهار میدادم 

اماه دادم

هر روز نه 

هر بار ۲ الی ۳ تا با روغن درست میکردم یه میدادم

راست میگه استاتر...ماهم به خواهرزادم دادیم...ماشاءالله اینقدرپرحرفه.که نگو..گاهی وقتا به خواهرم میگم ...

ای جونم منم میخام ب دخترم بدم ولی دودلم نمیدونم بزارم زمان خودش یادبگیره یابهش بدم زودتربیفته حرف زدن

زندگی من شبیه یه گیتارقدیمیه که فرسوده ست پوکیده افتاده گوشه ی انباری،اماامیداینکه یه ناجی بیادوبااون یه قطعه زیباروبه نمایش بزاره رو،هنوزازدست نداده..آه امیدخیلی چیزعجیبیه..😔😔🎶🎶
عزیزم چندسالشه کوچولوت ؟چندتادادی بهش؟چقدربعداثرکرد؟دخترمن دوسال ودوماهشه خیلی دوست داره جمله بگه گی ...

الان ۳ سالشه 

ولی گفتم فصل بهار میدادم 

فک میکنم یه ۳۰.  ۴۰ تای گیرم اومد

تقریبا از همون موقع که دادم اثر کرد

2706