2733
2734

منظورم این نیست دشمن باشن....

اما دیدین بعضیا کلا از همدیگه خوششون نمیاد!!

راستش توو جریان بله برون و کلا بعدش بابام جوری رفتار کرد که من و مامانم اینا هم ناراحت شدیم چه برسه به نامزدم و خانوادش!!

با اینکه خیییلی دلخورن اما چیزی به زبون نیاوردن ولی میدونم نامزدم خیلی ناراحته و خلاصه همین باعث شده خیلی میونه خوبی نداشته باشن باهم و حتی گاهی با طعنه و کنایه حرف بزنن باهم

توروخدا بگین من این وسط چیکار کنم که هم پدرمو داشته باشم هم نامزدم؟

💛مـرا هـزار امـید اسـت و هـر هـزار تـویی💛

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

عزيزم شايد زياد به همسرتون توجه كردين پدرتون حسادت كرده

باباي من يواشكي به مامانم ميگفت حالا يعني شوهرشو بيشتر از من دوست داره؟هنوز منو دوست داره؟سر عقدم گريه كرد بابام..

شايدم همسرتون ناخواسته بي احترامي

يا كم محلي كرده

مليكا هستم🥰
بنظرم بهتره با بابات صحبت کنی بفهمی مشکل از کجاست

رابطه م باهاش جوری نیست که بتونم صحبت منم درمورد این مسائل...روم نمیشه

عزيزم شايد زياد به همسرتون توجه كردين پدرتون حسادت كرده باباي من يواشكي به مامانم ميگفت حالا يعني ش ...

آخی عزیزم🥰🥺😔

نه عزیزم بخدا رفتار و کردار بابام خودش درست نبود...که باعث دلخوری شد همه اینو مبدونن

2738
شما چطور رفتار میکنید؟؟؟ سر این قضیه با شوهرتون هم بحث میکنید؟

اوایل زیاد گیرمیدادم اما الان نه،پدرم کلا ادم ساکت وکم حرفیه شوهرم ناراحت شد بابات منو نمیخواد براهمون زیاد حرف نمیزنه ،اوایل گریه میکرردم التماس میکردمدعا به شوهرم ولی الان دیگه نه اصلا برام مهمدعا نیستن

آخی عزیزم🥰🥺😔 نه عزیزم بخدا رفتار و کردار بابام خودش درست نبود...که باعث دلخوری شد همه اینو مبدون ...

شايد حسادت كرده جبهه گرفته

پدره ديگه

شما در هر صورت احترامش رو حفظ كنيد

سخته براش

مليكا هستم🥰