2703
2553
عنوان

خانمهای متشخص سایت

115 بازدید | 9 پست

خیلی برام جالبه. بعضی تاپیکهای حساس!!!!!! که مربوط به روابط مادرشوهر و عروس و ... میشه رو که میبینم، از کامنتهای که پست میشه متوجه میشم که واقعا خیلی از پوئنهای اقتصادی و تحصیلی شخصیت فرد رو نمیسازه. 

بسیاری از  خانومها رو دیدم که خیلی هم درسخون هستن و یا بودن، آزمونها استخدامی خاصی که کار هر کی نیست رو قبول شدن، یا مشاغل خیلی خاصی دارن، یا تحصیلات بالایی دارن  اما در بحثها خیلی بد رفتار میکنن و تنها به صرف اینکه اینجا فضای مجازی هست و کسی اونها رو نمیشناسه ، روحیات واقعیشونو به نمایش میگذارن.

استفاده از عباراتی نظیر، جرش بده- با پا برو تو گلوش- بی آبروش کن و کلمات رکیک ، شایسته ی هیچ کس نیست و اگر از دهان یک خانم بیرون بیاد (مخصوصا که دارای هر کدوم از آپشنهای بالا باشه) خیلی خیلی پست تر و زننده تره. 

همین جا از دختران و خانمهایی که به هر دلیل تحصیلات بالایی ندارن و یا شاغل نیستند و یا در سن کم ازدواج کردن و درارای عفت کلام و نیت خیر و طبع منیع (مخصوصا در فضای مجازی که کسی اونها رو نمیشناسه) هستند و همینطور خانمهای تحصیل کرده و شاغلی که با دقت و حسن نظر و بدور از تکبر و خودبینی در بحثها مشارکت میکنند  بسیار سپاسگزارم.

بددهنی و بی ادبی به تحصیلات ربطی نداره

👑حسبی الله 👑         ⭐️             🌟                ⭐️                    ⭐️لیلا که شدی میفهمی مجنون تمام قصه ها نامردن⭐️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

تحصیل و مدرک ربطی به شعور و شخصیت نداره متاسفانه

" مثلا با ذوق براش حرف بزنی و هی حرف بزنی و اوج بگیری بد ببینی چشایع نازش خمارع و پلک نمیزنه ! هی دستاتو تکون بدی و یهو دستاتو بگیره و بکشونتت تو بغلش و موهاتو بزنه کنارتو آروم تو گوشت زمزمه کنه : آخه تو چقد قشنگی دلبر همونجا همون لحظه باید براش مرد🙈♥️💍من بهتون میگم تعداد مژه‌های پایین سمت چپش ۵۸ تاست، بعد شما میپرسی عاشقشی؟؟

تو جریان اتفاقات اخیر و بحث ها حرفایی از بعضی خانمای اینجا خوندم تو تاپیک ها که واقعا موندم اینا چطوری میخوان بچه هاشون و تربیت کنن

کسانی که به من میگویند تو به جهنم میروی و ما به بهشت خوشحالم میکنند که به یکجا نمیرویم...
2714