2737
2734
عنوان

حقوق و کمک هزینه بارداری و زایمان

95 بازدید | 7 پست

سلام دوستان... بیمه تامین اجتماعی بعد زایمان چقدر میده؟ براساس پایه حقوق هست یا کل حقوق دریافتی ثبت در سازمان تامین اجتماعی؟

کسی شاغل هست که گرفته باشه؟

سلام براساس حکم حقوقی ودو سوم حقوق تا شش ماه بقیه هم ادارتون باید بده اگه بده کامل میده پاداش و م ...

مرسی.. منظورتون از بقیه چیه؟ مگه همه رو بیمه نمیده؟

بعد براساس حکم، پایه حقوق رو لحاظ میکنن؟ یا پایه حقوق باضافه اضافه کار و مزایایی که قبل مرخصی میگرفتیم هم حساب میشه؟

مثلا پایه حقوق 1500 هست اما با مزایا و اضافه کاری 3300 حقوق میگیرم

حالا دو سوم کدوم یکی از اینها؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من شنیدم میانگین حقوق سه ماه اخر دو سوم اش 

ولی دقیق نمی دونم درسته یا نه

میشه لطفاً واسه شادی روح مامانم صلوات بفرستین  تازه از دستش دادم                                                                                                        خدایا شکرت  بابت بهترین هدیه هایی که بهم دادی(نیلا.نارمیلا) .ممنون بابت خانواده چهار نفره مون 
2731
مرسی.. منظورتون از بقیه چیه؟ مگه همه رو بیمه نمیده؟ بعد براساس حکم، پایه حقوق رو لحاظ میکنن؟ یا پای ...

1500

اضافه و...حذف میشه

فقط چیزهایی که تو حکمه

تو حکم سختی کار و حقوق اصلی و حق مدیریت هست

1500 اضافه و...حذف میشه فقط چیزهایی که تو حکمه تو حکم سختی کار و حقوق اصلی و حق مدیریت هست

نه فک نکنم باز بخواد دو سوم 1500 رو بدن چون چیزی ازش نمیمونه.. من یکی از همکارام پارسال زایمان کرد.. بهش برابر با قانون کار 1300 حقوق دادن..

2738