2737
2734
عنوان

خراب کردمممم😭😭😭😭😭

469 بازدید | 35 پست

سر زبونم افتاده هی میگم کرم داری مگه سر غذا بابام قاشق خودشو زد تو ظرف سالاد من  یهو اینو گفتم نکن کرم داری مگه 😶 بابام نگام کرد هیچی نگفت ابجیمم سو استفاده کرد این وسط خودشو لوس کرد بابام بم کم محلی کرد �😭😭😭

دست خودم نبود یهو گفتم ابجیم چقد بیشوره سو استفاده کرد 😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عذرخواهی میکردی و میگفتی که شده تکه تکلامت

خدایا شکرت که روز تولدم سوپرایزم کردی و یه نی نی بهم دادی....بابت همه ی نعمتایی که دادی هرچقدر شکر کنم بازم کمه....خدایا مرسی.....خدایا این اتفاق خوبو برای همه ی خانمای چشم انتظار نی نی به وجود بیار      میشه دعا کنید تودلیم یه پسر سالم و صالح و اروم و ناز و تپل باشه🤗🤗(نینیم پسره😍😍😍خدایا بازم مثل همیشه شرمندم کردی و من موندم چجوری شکر این همه نعمتو به جا بیارم )
2738

تجربست تا کنترل زبونتو داشته باشی

زبان سرخ سر سبز میدهد بر باد(من کی شاعر شدم خودم خبر نداشتم؟😐)🤣🤣

من آن گلبرگ مغرورم که میمیرم زِ بی آبی،ولی با ذلت و خواری پی شبنم نمیگردم =")

منم یبار ب مامانم گفتم کردن تو پاچت.تا دوروز هی بم نگا میکرد سرشو تکون میداد.

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
2706