2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آی ام...جد و آبادم میدونن...اسم کاربریم چیه...به مرحمت عروس گلمون...گفتم به کسی نگو...به همه گفت🤣🤣 ...

واسه منم همه  میدونن حتی شوهرم خودت آورد تو این سایت وقتی شوهرم میدونه دیگه به کسی ربطی نداره 

💞خوبی هاتو بگی میشه منت! نگی میشه وظیفه)) بفهم به کی خوبی میکنی ))💞
2720
گلم دقیقا ازکجاش بزارم ۵ ماه یه رخت خواب وسط هال پهن کردم تمام دارو ها وسایلامم اینوراون ورم هستن زی ...

چرااا

تو زبان آذری..وقتی دو نفر خیلـــی به هم میان میگن که خدا^^خدا خاک اینارو از یه جا برداشته^^خیلـی تشبیه قشنگیه😍^^^^^^^^سنی سویرم جانیم
نمیدونم حسم گفت،،،، یکم گرفته ای 

اره الان عكس و ديدم يه جوريه دلم گرفت🙁🙁🙁🙁🙁🙁ولي خودم نه حوصلم سررفته ولي غمگين نيستم

هيچ چيز به اندازه خرافات براي حكم راني بر توده سودمند نيست.
2714

فرشات چ خوشگله واااو 😍😍😍

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  
وای چقدر تمیز و شیک🌹🌷...آفرین...دیواراتون مشکی دلتون نمیگیره....

چرا عید عوض میکنم آن شالله خونه سازمانی وقنی اومدم نمیخواستم زیاد هزینه کنم دنبال کاغذ ارزون بودم،، بیشتر ولی بعد ها خوشم اومد از محیط ماندگار شدم 

2706