2733
2734
عنوان

بارداری ناخواسته

| مشاهده متن کامل بحث + 1734 بازدید | 134 پست
تو خوبی من پسرم یکسالشه 4 ماه باردارم 😢😢😢😢😢

شیرشو چیکار کردی قطع کردی یا میدی شیر خودتو

مهم نیس فقیری یا پولدار "انسان" که باشی سرت پیش   خدات و خودت همیشه بلنده 💓هیچی مثل ی وجدان اروم نیست😌خدایا خودت مراقب خانوادم باش عشق هام همسرم ❤🧑....دختره عزیزم💜 👧و پسرکوچولوی نازم 💙👦

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
میدم

کی قطع میکنی چون دختر من ۱۷ ماهس و باردارم نمیدونم باید بدم یا ندم شیرمو

مهم نیس فقیری یا پولدار "انسان" که باشی سرت پیش   خدات و خودت همیشه بلنده 💓هیچی مثل ی وجدان اروم نیست😌خدایا خودت مراقب خانوادم باش عشق هام همسرم ❤🧑....دختره عزیزم💜 👧و پسرکوچولوی نازم 💙👦
2738
کی قطع میکنی چون دختر من ۱۷ ماهس و باردارم نمیدونم باید بدم یا ندم شیرمو

والا پرسیدم گفتن تغذیت خوبه باشه مشکلی نداره اگه شیرت تلخ بشه بچه خودش نمیخوره ولی من میخوره پس تلخ نیس اسهالم نداره که بگم بهش نمیسازه .. شما بچت دیگه 17 ماهشه اگه باردارم نبودی باید شیرشو قطع کنی فوقش تا 18 ماه بخوره

😍😍😍😍زندگی هرگز نمی تواند کامل باشد                               اما همیشه می تواند زیبا باشد!😍😍😍😍
والا پرسیدم گفتن تغذیت خوبه باشه مشکلی نداره اگه شیرت تلخ بشه بچه خودش نمیخوره ولی من میخوره پس تلخ ...

مرسی گلم یکم خیالم راحت شد😍

شما تجربه داری؟ اخه روی تست نوشته بعد از ۳ دقیقه دور بندازید این هاله ها همه بعد از نیم ساعت اینا می ...

عزیزم من تست اولم بعدازیک روز هالا انداخت بعدش ۳بار دوباره گزاشتم بازم هاله انداخت حامله بودم

کسی دارو گیاهی سراغ داره احتمال سقطش بالا باشه

هیچکس شریک جرمت نمیشه اون بچته چطورمیتونی یه موجودزنده روبکشی وازبین ببری اونم بچت رو😔😔😔😔اونهمه مراقب بودی ولی باردارشدی پس اراده ای فوق اراده هاخواسته که باشه وبدنیابیاد

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤
عزیزم من تست اولم بعدازیک روز هالا انداخت بعدش ۳بار دوباره گزاشتم بازم هاله انداخت حامله بودم

ممنونم عزیزم 

علائم پریودی هم داشتی دل درد و ترشح واژن؟

❤خدا جونم بابت همه چیز ممنون❤
2706