2737
2734
عنوان

بارداری ناخواسته

| مشاهده متن کامل بحث + 1734 بازدید | 134 پست

دوستان من تاپیک زدم اگه کمکی هست اینجا مطرح بشه لطفاً بحث های دیگه اینجا مطرح نکنید نینی سایت چرا اینطور شده قبلنا بدون تعارف کسی مشکلشو تو تاپیک دیگران مطرح نمیکرد

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چقدر پروفایلت آشناس یعنی خیلیااااا فک‌کنم کاربری قبلیت همین بوده

ولی در مورد بارداری خودت خوب فکراتو کن اول و آخر خودتی که باید باید تصمیم بگیری منم دوتا دارم اگر خدایی نکرده ناخواسته یا هر مدلی باردار شم یه درصد نگه نمیدارم واقعان دیگه نمیتونم چندسالم واسه سومی صرف کنم و از خودم بزنم

هر سقوطی پایان کار نیست، سقوط باران، قشنگترین آغاز است...
2731
با اجازه استارتر بچه ها من ۳ روز از موعدم گذشته ۵ تا تست زدم همش ی هاله ی خیییییلی کمرنگ میفته ولی ...

احتمالا

حلالت نمیکنم💛💛💛وعده ما باشه روزی که خدا بت میگه ای بنده گنهکار حق‌الناس ب گردنته💔💔💔💔💔دل شکسته 💔برو حقشو ادا کن😔😔😔😔😔😔اون روز نیا پیشم بگو اون منو نمیبخشه خدا تقاصشو میده💔💔💔💔💔❤️❤️❤️❤️❤️💛💛💛💛💛سکوت کردم غرورم نشکنه 💛غرورم نشکست❤️اما دلم نابود شد😞😔
2738
منکه اگ بفهمم حاملم روزی هم دیوونه میشم هم سقطش میکنم چون دیگه بچه نمیخوام همشم از خدا میخوام دیگه ب ...

منم اگه بفهمم حامله شدم کلی ذوق میکنم خیلی منتظرم خدا بچه هاتون نگهداره انشا الله منم بزودی دوباره مامان بشم 

من تستم مثبت بود بعد دوازده روز از موعدم ک گذشت انجام دادم الانم ک دوماه ازاخرین پریودم میگذره ولی م ...

منم بی بی مثبت بود و ازمایشمم مثبت.همش حس میکنم باردار نیستم 😓شما صدای قلب بچه رو شنیدی؟

دوستان من تاپیک زدم اگه کمکی هست اینجا مطرح بشه لطفاً بحث های دیگه اینجا مطرح نکنید نینی سایت چرا ای ...

😂😂نی نی سایت نی نی سایت قدیم نیس

من الان درکت میکنم چه شرایط سختی داری خودت و شوهرت بشینین ببینین نظر قطعیتون چیه

نه میتونم بگم سقطش کن چون گناهه

نه میتونم بگم نگهش دار چون شرایط خودتو میبینم😪

مامی بهار و بهراد  
2706