2726
عنوان

ای کاش سقط نبود..‌

776 بازدید | 80 پست

ای کاش وقتی باردار میشدیم نی نیمون تا آخرش میموند و سالم میذاشتن بغلمون😔

خدایا خودت حواست به نی نی تو شکم همه ی مامانا باشه🙏🙏

خدایا شکرت بابت فندوق کوچولو😊👼🤰 خودت صحیح و سالم حفظش کن 👨‍👩‍👧

اره کااااش😔😔😔😔

٩شهریور ٩٨بچموشش ماهه زایمان کردم و ازدست دادم😔ولی خدابعد٨ماه یه دختر خوشگل بهم داد😍باوجود واریکوسل شوهرم که نه دارویی مصرف میکنه نه عمل میکنه😡هردوبارم بایه باراقدام باردارشدم...تاخدانخادبرگ ازدرخت نمیفته☺️خدایاشکرت 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

واقعا اگه وجود نداشت نی نی من الان بغلم بود

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
آزمایش های مربوط به سقط رو انجام ندادی؟😔

والا کلی آزمایش دادم هیچی ب هیچی یعالمه دارو مصرف میکردم آمپول میزدم بازم سقط شد

آدم دروغگو حسابش پاکه چون دهنشو واکنه همه میفهمن خالی میبنده بترسین از آدم راستگو که اگه دروغ بگه حرفش سنده همه باور میکنن
ای کاش این سقط ناگهانی خودش برامنم اتفاق بیوفته با ی بچه کوچیک بیچاره شدم الان دوباره فهمیدم باردارم ...

ناشکری نکن عزیزم

باهم بزرگ میشن

من یبار سقط داشتم وقتی رفتم بیمارستان نوبت بگیرم یخ کردم پاهام می لرزید  باورم نمیشد

منم باور نمیشد

با خونریزی زیادی که داشتم همش منتظر بودم برم سونو بهم بگن سالمه😢

ای کاش این سقط ناگهانی خودش برامنم اتفاق بیوفته با ی بچه کوچیک بیچاره شدم الان دوباره فهمیدم باردارم ...

چند هفتته ک نمیذارن؟؟

عجیب ترین چیزی که تو نی نی سایت دیدم:من حس شیشمی هستم بیاید تاپیکم هر سوالی دارید بپرسید😐

وای دختر خدانکنه میزنم لهت میکنما دلمو گرفتی با این حرفت 😣

با که باید گفت این حال عجیب را...
2706