2737
2734

هنوز برای دخترم اسم انتخاب نکردم اسم پسرم ارسلان هست خودم اسم الآی به معنی ماه ایل  رو دوست دارم باباش ارغوان مامانم آیمان  و بابام ترلان و هیچ کدومشون ۱۰۰درصد به دلم نمی شینه 

دوم اینکه از افسردگی بعد زایمان میترسم آخه سر پسرم خیلی اذیتم کرد میدونم الان تجربم بیشتره ولی همش نگران پسرم هستم که مبادا این وسط اذیت بشه

کیا بچه دوم دارن هر تجربه ایی دارید به منم بگید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

درمورد افسردگی و این چیزا که نظری ندارم چون بستگی به شرایط زندگی و جسمی فرد داره، همه مثل هم نیستن.. درمورد اسم منم از اسمایی که گفتی خوشم نیومد  

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
2738

در مورد افسردگی بعد از زایمان بهت بگم تا هفتاد درصد بعد از فرزند پسر بیشتره چون هورمون ها رو بشدت تحت تاثیر قرار میده

السلام علی الحسین و علی علی ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین 

پسرتون چند ساله هست؟

ما خدا رو شکر رابطه ی بین پسرهام رو تونستیم خوب کنترل کنیم و مشکلی پیش نیومد خدا رو شکر

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛
2706