2737
2734

من اسم فاطمه رو دوس دارم اما چون شوهرم زیاد موافق نبود گذاشتیم محیا و ب همه گفتیم و استند اسم درست کردیم اما حالا احساس میکنم عذاب وجدان گرفتم ک چرا فاطمه نذاشتم حالا شوهرم میگه اینطور فکر میکنی همون بذار فاطمه بنظرتون چکار کنم ؟ از اونور هم دوس دارم اسم جدید باشه از اونور عذاب وجدان دارم

همین خوبه دوست داشت خودش ک بزرگ بشه میزاره فاطمه

ا

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

عزیزم درسته ک اعتقادمونه اما حالا دیگ گذاشتی اسمی ب قشنگیه فاطمه نیست و هیچوقت قدیمی نمیشه اما دل دل نکن خدا حفظش کنه

زندگی کردن با مردم این دنیا همچون دویدن در      گله ی اسب است، تا می تازی با تو می تازند. زمین که خوردی، آنهایی که جلوتر بودند، هرگز برای تو به عقب بازنمی گردند و آنهایی که عقب بودند، به داغ روزهایی که می تاختی تو را لگدمال خواهند کرد! در عجبم از مردمی که به دنبال دنیایی هستند که روزبه‌روز از آن دورتر می شوند و غافل اند از آخرتی که روزبه‌روز به آن نزدیک تر می شوند... امام علی علیه السلام ❤
همین خوبه دوست داشت خودش ک بزرگ بشه میزاره فاطمه ا

درسته 

منم موافقم اگر فاطمه بذاره هیچ وقت نمیتونه عوضش کنه 

ولی محیا باشه بزرگ بشه میتونه تغییر بده اگر دوس نداشت

یارب نظر تو برنگردد...
من از قبل تو تاپیک هاتون بودم،فاطمه قدیمی نیست و محیا هم حیلی جدید نیست،حالا ک همسرتون راضی شدن بذار ...

اخه ب همت گفتیم ضایس ک در ضمن قدیمی بودن محیا برامون مشکلی نیس

2706