2737
2734

خودش ندیدم تو هفت سال یبار کارایه منو بکنه یا یه ساعت بچمو نگه داره شده بچم مریض شده باشه منم بیتجربه بودم اصلا اصلا کمک نکرده پس چر از من انتڟار داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یا من چند بار تو بیمارستان بستری شدم با اینکه تویه ساختمون بودیم هیچوقت بالا نیومد چرا ازم انتڟار داره؟؟؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دقیقا مثل مادر شوهرمن  آشغالن از بس آه بدم میاد ازشون من که دیگه رابطم خیلی کم شده باهاشون

روزبه اسم پسرمه عزیزان دقت کنید روزبه97 یعنی متولد سال 97 خودم مامانشم دقت کنیددددد فقطططط😠😠😠😠😠😠
تو همه چیمم دخالت میکنه مهمونی بگیرم فقط میگه فامیلایشو دعوت کنم

بگو چشم بعد مستقیم  تلفن کن و هر کی رو دوست داری دعوت کن😊

بحث نکن ولی کار خودت رو بکن.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    

تازه مادر شوهرم من تا میفهمه من از خونه میرم بیرون اینقدر پشت سرم حرف میزنه که چرا رفته وچرا اجازه نگرفته آخرشم با پدر شوهرم دعواشون میشه وحالش بد میشه فشارش میره بالا فکر میکنه به من ضرر میرسونه من اوایل ناراحت میشدم اما الان دیگه به کونم  دایورتش میکنم

روزبه اسم پسرمه عزیزان دقت کنید روزبه97 یعنی متولد سال 97 خودم مامانشم دقت کنیددددد فقطططط😠😠😠😠😠😠
2738
محل نمیزارم همش بامن لجه بابا خب واسم چیکار کردی اخه ازم انتظارداری؟؟؟اگه بهم کمک میکرد تو شرایط سخت ...

تنها راه چراش کم کردن رابطه هست چند روز یکبار میری خونشون

من از زمانی که ازدواج کردم باهم یه جا نشستیم ینی تو یه خونه تازه یکی دو ساله خونمو ساختم ولی توی همون حیاط

هنوزم هنوزه چون مادرشوهرم پیره ناهار و شامو اونجا درست میکنم میخوریم بعد میرم خونم منم خیلی سختمه خب مسلماً انتظاراتشون خیلی بالا میره تا یکم میرم خونم ناراحت میشه چرا رفتی چرا منو تنها گذاشتی

الان در واقع نه راه پس دارم نه پیش چون پیره مادرشوهرم

و اینکه تنها یه ایرانی میتونه وقتی مشکلتو بهش گفتی چندین برابر بدتر از تو مشکلشو بهت بگه طوری که بگی نه بابا برای من اصلا مشکل نبوده  

2706