2410
2553
عنوان

مادرشوهرم به شوهرم گفت که ...

367 بازدید | 28 پست

عصرش تولد دعوت بودم خونه خواهرم ...ناهار رفتیم خونه مادر شوهرم که بهم گفت میخواییم بعد اذون بریم خونه خواهرم دماغشو عمل کرده تو هم بیا

منم گفتم که اخه من تولد دعوتم میخوام ساعت ۶ اونجا باشم ... اوناهم گفتم اخه گفتیم میای زشته نیای ما زود میریم همین که اذون گفت میریم منم گفتم باشه حالا نشستم منتطر شدم همه خواب بودن اذون گفت تموم کرد ... ساعت ۶ شد ... ولی همه خواب بودن منم حرص میخوردم که الکی گفتن .. ساعت یه ربع به ۷ مادر شوهرم بیدار شد تازه میخواستن چایی دم کنن !!  دیدم که کارشون خیلی طول میکشه به شوهرم گفتم تا شما برید تا برگردید تولد تموم شده که .. شوهرم گفت خب باشه تو برو تولد نمیخواد بیای ..منم زود پوشیدم و به مادر شوهرم گفتم من فکر میکردم زود بعد اذون میرید ولی الان دیر شده .. منم بعدا خواهرتونو میبینم .. حس کردم مادر شوهرم بهش برخورد

خدایا ممنونم بابت همه چی  :)

اذون☹

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

جهننننم بهش برخورررد، خیلی کارش زشت بوده

دوستان من اینجا یا برای سرگرمی میام یا مشورت‌ سر مسائل جزئی، نینی سایت اتاق درمان نیست!!! خیلی از مشکلات شما که ازم اینجا میپرسید، نیاز به یه مراجعه حضوری و با کیفیت به یه روانشناس خوب داره!!! برای روانتون ارزش قائل شید!!! دانشجوی دکتری روانشناسی بالینی
2720

اشتبا کردی ک تا همون ۷نشستی من بودم قشنگ ساعت ۶ک شد میپوشیدم میرفتم☺

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

مهم نباشه تو احترام گذاشتی موندی اونا احترام حالیشون نبوده خوابیدن 

حلالت نمیکنم💛💛💛وعده ما باشه روزی که خدا بت میگه ای بنده گنهکار حق‌الناس ب گردنته💔💔💔💔💔دل شکسته 💔برو حقشو ادا کن😔😔😔😔😔😔اون روز نیا پیشم بگو اون منو نمیبخشه خدا تقاصشو میده💔💔💔💔💔❤️❤️❤️❤️❤️💛💛💛💛💛سکوت کردم غرورم نشکنه 💛غرورم نشکست❤️اما دلم نابود شد😞😔

خوب کردی اصلا تا ۷نباید میموندی تولد یباره عیادت فرداشم میشه رفت

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
2714

از اولش اشتباه کردی توی یه بعد از ظهر دو تا برنامه که نمیشه داشت وقتی تولد دعوتی دیگه دعوتی تموم . مادرشوهرتم یاد میگیره از زبون شما حرف نزنه . حالا تولد دختر خودش بود ساعت ۳  باید اونجا مینشستین

من جای تو بودم از ظهر می رفتم خونه خواهرم 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 

من بودم که هرگز نمیموندم اونجا

قطعا سرساعت میرفتم خونه خواهرم

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
2706