2737
2739
عنوان

کاش شوهرم...

476 بازدید | 65 پست

کاش شوهرم قدر خودشو موقیعیتشو زنو بچشو میدونست،۲۷سالشه درامدو شغلی ک داره خیلی از پسرای هم سنو سالش ارزو دارن،تو این سن خدا بهش بچه دوقلو داد لطف کرد خدا بهش درصورتی ک من مشکل داشتم واسه بارداری،پنج سال ازدواج کردیم،عاشقانه ازدواج کردیم،به هر دری زد تا بهم برسیم،خدا همش بهش لطف کرده و میکنه ولی قدرشو نمیدونه الانم زنو بچشو دوس داره ولی نمیدونم چرا انقد خیانت میکنه همشم میفهمم لو میره ولی انکار میکنه،چکار کنم؟نگید جدا شو،نگید هیچوقت درست نمیشه،یه راه حل بزارید جلوم،دعام کنید،بگید چکار کنم؟دیگ دست ب دامن همه دارم میشم،دارم دق میکنم چون عاشقشم،همه جور خوبی ک فکرشو کنید داره،یعنی وقتی هست خیالم از بابت همه چی راحته پشتمه،ولی....

بگید چکار کنم شوهرم ماله من باشه فقط درموندم،25سالمه افسرده شدم مثه زنای ۵۰ساله شدم

توروخدا دعا کنید واسه ارامش زندگیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

آخی علت خیانت شو پیدا کن چرا اینطوری میکنه شاید یه کمبودی حس میکنه 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
2738

شما خیلی بهش لطف کردید و اون عادت کرده و الان وظیفه شما میدونه این کارا رو. 

و اینکه درآمد و... کاری به این مسله نداره که بگین برا پول و اینکه اوضاع خوبی داره میره سمت این کارا. 

خودش میخواد و شاید یه کار اشتباه کردید یا رفتاری کردید که دوست نداشته از شما ببینه و شاید آنقدر محبت کردید که زده شده خودم پسرم اینا به ذهنم رسید 

Life goes on ✔️
2706