2737
2734

چنان دردی میکنن موقع عطسه ک جیغ میزنم انگار میترکن چمه نکنه کیست دارم

در ۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد🤩🤩🤩🤩

احتمالا

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
بدنت اتصالی کرده!!!!

😂😂

❤️ به خدا گفتم :« بیا جهان 🌏 را قسمت کنیم... آسمون واسه من ابراش ☁️ مال تو....دریا مال من موجش 🌊 مال تو.... ماه مال من خورشید☀️مال تو.... »خدا خندید و گفت : « تو بندگی کن همه دنیا مال تو... من هم مال تو.............>>😍
کیست چیز عجیبی نیست منم دارم قبلا موقعه رابطه درد داشتم از موقعی که دارو میخورم و وزنم رو ی مقداری ک ...

من بدت پنجاهو دو کیلو وزن دارم کلا

در ۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد🤩🤩🤩🤩

شاید سرما خوردی شب کمروزیرشکمتو چرب کن بعد ببندش و گرم بگیرش اگه بهتر نشدی اونوقت برو دکتر یا فکرای منفی کن😁

بهترین وبدترین ادمها رادربین دیندارن دیدم.بهترین آنهاکسانی بودن که میخواستن خودشان به بهشت بروندوچقدربی آلایش وپاک بودندوسرشان به کارخودشان بودوبی آزاربودندوبدترین آنها کسانی بودندکه میخواستن غیرخودشان بقیه راهم به بهشت ببرندوچقدروحشتناک بودبرخوردباآنها،تظاهرو ریاوخشونت و توحش دربین آنهاموج میزدونقطه ی مشترکشان بود.!!!مهاتماگاندی
من بدت پنجاهو دو کیلو وزن دارم کلا

ربطی ب وزن ندازه ی خانمی اومده بود اونبار گفت کیست چند سانتی داشتم گفتم شما ک لاغری گفت اصلا ربطی نداره بعد من موقعی مجرد بودم فهمیدم تازه کیست دارم رفتم از رو شکم عمل کردن برام🤷‍♀️

فکرای منفی ینی چی

یعنی همین که الان میگی کیست دارم.شاید رو زمین سرد نشستی یاکمرت باد خورده

بهترین وبدترین ادمها رادربین دیندارن دیدم.بهترین آنهاکسانی بودن که میخواستن خودشان به بهشت بروندوچقدربی آلایش وپاک بودندوسرشان به کارخودشان بودوبی آزاربودندوبدترین آنها کسانی بودندکه میخواستن غیرخودشان بقیه راهم به بهشت ببرندوچقدروحشتناک بودبرخوردباآنها،تظاهرو ریاوخشونت و توحش دربین آنهاموج میزدونقطه ی مشترکشان بود.!!!مهاتماگاندی
2706