2733
2734
عنوان

تاپيك جامع pco⭐️از شناسایی تا درمان+چالش چهل روزه👑

| مشاهده متن کامل بحث + 1799 بازدید | 269 پست

خانم های خوشگل که مشکل تخمدان پلی کیستیک دارید،مهم ترین چیز تو درمان این مشکل اینه که کربوهیدرات ساده کم مصرف کنیم یا به صفر برسونیمش.

کاربر قدیمی هستم ولی نمیدونم چرا با کاربری قدیمیم دیگه نتونستم وارد بشم. ترکیدم
خب دغدغه اصلی خانم‌ها وقتی میشنون pco دارن اینه که نازان و این کاملا اشتباهه  نمونه بارزش این ...

دقیقا. ببینید من وزنم خیلی بالا بود سعی کردم کمش کردم زیاد هم نه‌ حدود پنج کیلو. بعدم خیلیییی ریلکس اقدام کردم یعنی بدور از هرگونه استرس

من قبلا کاربری داشتم یهویی اومدم دیدم عههههه نیستم😐خلاصه غریبه نیستم حق آب و گل دارم اینجا😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه پریود میشی خطر نداره 

این اشتباهه عزیزم این بیماری باید کنترل بشه به مرور زمان بیشتر میشه عوارضی که داره و شدتش من خودم پریودام تقریبا منظم بود ولی التهاب تخمدان منو متوجه این بیماری کرد٫

#معجزه توراهه من مطمئنم❤️                                             گروه نارنجی🧡وزن اولم 75😰 وزن هدفم60🥰
2728
خانم های خوشگل که مشکل تخمدان پلی کیستیک دارید،مهم ترین چیز تو درمان این مشکل اینه که کربوهیدرات ساد ...

بله بسیااااااااااار موثره خیییییلی زیاد

#معجزه توراهه من مطمئنم❤️                                             گروه نارنجی🧡وزن اولم 75😰 وزن هدفم60🥰
سلام پی سی او، همون افزایش هورمون مردانه ست؟

بچه ها

من پریودم‌منظمه ولی ازمایشم گفت هورمون مردانه م زیاد شده

اابته دکتر بمن‌نگفت ازمایش هورمونی رو تو روز ۳ پریود  بدم‌من روز ۳۰ دادم،

به نظرتون جواب ارمایشم درسته؟

من موهام‌نابود شدن😭😭

❤️امیدوارم به رحمت خاص پروردگار❤️
😍🥰کلا چیز مهمی نیس با توجه ب پیشرفت علم پزشکی عزیزم...ولی چشم❤

چشمت بی بلا گلممم😍😍😍

خب حالا آماده این راجع به چالشمون بگم؟؟بچه ها با تلگرام راحت‌ترین یا اینجا؟؟

من تل و واتس واینا ندارم همینجا لطفا

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
2738
بچه ها من پریودم‌منظمه ولی ازمایشم گفت هورمون مردانه م زیاد شده اابته دکتر بمن‌نگفت ازمایش هورمونی ...

منم پریودم منظم بود عزیزم ولی با التهاب تخمدان متوجه شدم❤️

عزیزم دکتر بهت متفورمین میده که بتونی وزن کم کنی، اینکه وزنت تغییر نمیکنه بخاطر همون تنبلی تخمدانه

یعنی با متفورمین،وزن کم میشه؟؟ البته چاق شدید نیستم. ۱۰،۱۵کیلو اضافه دارم😪

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
اخه من‌کیستی ندارم فقط هورمون مردانه م بالاس..همون pcoمیشه باز؟

Pco با سونو مشخص میشه و بالا بودن هورمون الزاما نشانه اش نیس.کوچیک بودن فولیکول ها و سایز بزرگ تخمدان ها نشانه های سونو هستش

من وزنمم بالاست البته ۲۳ کیلو از زایمانم ب اینور کم کردم

باید پایین بیاری عزیزم بعد از آرامش مهم ترین چیزی که تاثیر داره وزنه گلم

سلام. منم از ۱۶ سالگی متوجه شدم. الان ۹ماهه اقدامم.

۴ماه قبل دکتر بهم گف فولی بالغ اصلا ندارم 

و التهاب تخمدان

الان ۲هفته س باشگاه میرم

نمی دونم چی بشه

ولی ب اتفاقای خوب امیدوارم

یه صلوات مهمونم می کنین؟
2706