2733
2734

دخترم ۲۱ ماهش و از شیر گرفتم الان یه هفته ای میشه ولی هنوز ۳ ۴ بار بیدار میشه تا صبح ..به نظرتون چند روز بعد از قطع شیردهی تا صبح یکسره میخوابه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم شبها قبل خواب سیرش کنه بهش چیزیی بده شکمش پرباشه

اگه هم شکمش پر باشه وطبق عادت بیدار بشه بستگی به بچه ات داره دختر من  خیلی وابسته بود وبعد یه هفته شبها بیدار نشد واسه شیر

2731

بچه با بچه فرق داره،هرکدوم یه جورن

دختر من حتی شب اولم پانشد😐😐😐

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤

پسر من ۲۲ ماهگی گرفتم.تا یه هفته شبا چند بار بلند میشد.الان ۲۵ روزه شبا یه بار بلند میشه صبحا هم ۸-۹پا میشه.قبلا تا ۱۰/۵-۱۱میخوابید.منم میخوام ورزش کنم ضد حال میزنه..الانم خوابیده تو دلم یه ریز دستش تو یقس.اه

دیگه فرشته های کوچولو تا ی هفته عادت می کنن..البته دقت کن بعضیاشون مثل دختر من خیلی موذی هستن..خخخخخ

شیر رو گرفتم تا ۶ ماه من بدبخت شبی دوباره بلند میشدم فرنی در لحظه درست می کردم می خورد..ی هفته هم از فرنی گرفتم بعد شد شبر پاستوریزه ۸ ماه طول کشید هر شب دو بار شیر گرم میکردم تا دوباره همت کردم دوباره از شیر پاستوریز گرفتم هر وقت فرصت می کنه جایگزین می کنه

2738
دختر من که ۷۲روزشه ساعت ۱۲شب میخوابه تا ۶صبح چجوری بچه های شما بلند میشن😑

بیدارش کن شیرش بده قندش میفته خدا نکرده ها من کسی رو میشناختم دور ازجون شما بچش خیلی خابید بیدارش نکرد قندش افتاد و .....‌‌

خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت😊
بیدارش کن شیرش بده قندش میفته خدا نکرده ها من کسی رو میشناختم دور ازجون شما بچش خیلی خابید بیدارش نک ...

نه من قبل خواب بچمو کامل شیر میدم از غروب نمیزارم بخوابه شب راحت میخوابه .بعد بچه خودمو میشناسم گشنش شه خواب بیداری نمیشناسه خونه میزاره رو سرش

من‌شیر شب رو طی سه شب قطع کردم

شب اول سه بار تا صبح شیر دادم

شب دوم دوبار 

شب سوم یکبار 

دیکه خودش بیدار نشد به خواب طولانی عادت کرد

دو روز بعد خودم تو حمام شیر دوشیدم،که چرک نکنه 

سینه راستم‌سنگین شده بود 

بعدم تموم شد

۲۰ ماه تمام بود دخترم 

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
دختر من که ۷۲روزشه ساعت ۱۲شب میخوابه تا ۶صبح چجوری بچه های شما بلند میشن😑

وای،تا شش ماهگی هر سه ساعت باید شیر،بدی 

ضعیف میشه قندش میفته 

۱۲ شیر بده  ساعت ۳ هم شیر بده 

الان زوده واسه شیر ندادن به نوزاد 

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉