2737
2734
عنوان

خانم ها میشه بیاید من یکم درد دل کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 466 بازدید | 51 پست
بد دل نیستم اما من حتی شوهرم با خواهرش تلفنی حرف میزنه بدم میاد میگم نکنه چیزی تو کلش کنه چون شوهرم ...

دیگه با خواهر حرف زدن... انصافا بد بینیه🔫☹️🖐️

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری

حتما باید برای کارش توضیح بده

خانومای نابارور نصف شبها که بیدار میشم براتون دعا می کنم.میگم خدایا دامن همه شونو سبزکن.🤲🏾 روزی که تو آمدی به دنیا عریان_ جمعی به تو خندان و تو بودی گریان_ کاری بکن ای دوست به وقت رفتن_ عالم به تو گریند و تو باشی خندان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وای مشخصه باهم در ارتباطن دیگه آدم باید خیلی ساده باشه ک متوجه نشه شوهرت با زن داداشش 40 دقیقه تو خونه تنهاااا چیکارمیکردن!

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..
رفته بالاقبلا.  ولی چرا وقتی میدونسته زنش تنهاست چرا به من نگفت چرا با هم نرفتیم بالا

خوب رفته به خونه سرکشی کنه، چون تعمیرات داشتن، رفته سرکشی، شاید چیزی تعمیر می کرده طول کشیده، 

2738
رفته بالاقبلا.  ولی چرا وقتی میدونسته زنش تنهاست چرا به من نگفت چرا با هم نرفتیم بالا

به نظرم کار داشته 

مثل میخواست یه چیزی بگن که کسی نشنوه

هر چی بوده خیلی چیز بدی نبوده چون شوهرت جلو همه رفته بال 

فکر نمی کنم چیز خاصی باشه،  یک مرد باید خیلی پست و بی وجود باشه که با ناموس برادرش... فقط همی ...

اوه کجای کاری دیشب یه تاپیک بود عمو به برادرزاده نظر داشت بعد مریض شده بود به برادرزاده گفته بود حلالش کنه

اخه خواهرشوهرم جلوی خودم مخه شوهرمو میزنه وای به حالم پشت سرم🤣🤣🤣

ای وای مگه چیکار میکنه🔫😩🖐️

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری

خب نباید اونجا دعوا میکردی

صبر میکردی میرسیدی خونه با هم حرف میزدید

بعضی وقتا مردا یه کارایی رو از سر بی عقلی و سادگی انجام میدن

نباید خیلی شدید واکنش نشون بدی

خدا رو شکر که در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد
احتمالا داشته کمک می کرده، چیزی تعمیر می کرده، زن برادر مثل خواهر می‌مونه،  

کجای دنیایی گلم من چند مورد دیدم ک طرف با زن داداشش رابطه داشته چیز عجیبی نیست.حتی چندسال پیش ی زنی با برادرشوهرش ک چندسال در ارتباط بود باهم سم ریختن تو غذا شوهرش کشتنش  ک بعد باهم ازدواج کنن.بعد فهمیدن انداختنشون زندان

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..
2706