2737
2734
عنوان

بیاین داخل.. اینجا خبراییه

385 بازدید | 24 پست

سلام دوستان🥰🥰🥰🥰

صبح قشنگتون بخیر... میدونم خیلیا شاید روز قبل براشون روز خوبی نبوده باشه و خیلیا هم شاید بیمار بودن.. بعضیا شاید روز قبل درگیری داشتند و بعضیام روز خوبی رو پشت سر گذاشتند

هدف از اینکه تاپیک زدم این بود ک بگم هرچی بوده گذشته امروز رو بچسبین.. از الان بنشیند برای چیزی ک میخواین بشین تلاش کنید فارغ از اینکه سنتون رفته بالا یا اعصابتون خورده.... 

امروز رو اولین روز خوب بدونید ب کسی هم اجازه ندین حال خوبتونو خراب کنه... تلاش کنید مفید باشید 

🤩🤩🤩🤩🤩🤩

ما صداش میکنیم (بی غیرت) حالا شما بگو(ی پسر روشن فکر مدرن) 

هر چی تلاش میکنم از تو رختخواب پاشم نمیشه🔫😁🖐️

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سنم بالا نیست متاسفانه😐

قلبمو شکست..روزها..ماه ها... بم بی توجه بود... کسی که عاشقش بودم..یروز که اصلا جواب زنگامو نمیداد بادوستاش پارتی گرفته بود...نوشتم:یروز توعصبی من بیخیال تو ناراحت من بیخیال توبی تاب من بی خیال یروزم نوبت تو میشه هی زنگ بزنی جواب ندم پیام بدی جواب ندم...اون زمان بهم پوسخند زد..چون میدونست چقد عاشقشم و مطمئن بود نمیشه من بهش بی توجه باشم...شروع شد ..اینبار هربار منو میشکست دیگه خودمو جمو جور نمیکردم...غرق بودم تو افسردگی تو غم 
دقیقا میخوام همینکارو کنم 👍👍👍

همینه.... همینجوری صبحتو شروع کن ببین تا آخر وقت امروز چقد سرحالی.. 

پاشو دخمل

باچه دارم شیر بیسکوییت میلمبونم

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری
2738
سلام صبح شما هم بخیر. مشکل منم همینه. هر هدفی میخوام دنبال کنم میبینم سنم بالاست . ۳۰ سالمه

بیخیال بابا... سن فقط ی عدده مزخرفه... هرکار میخوای بکنی بزارش واسه همین الان

من ک هر روزم قشنگ شروع میشه با جیغ دادا دخترم از خواب میپرم 😏

خخخخ اینم میتونه ی موهبت باشه... کسی هست ک صبح بخواد زودتر ازهمه تورو ببینه اونم دخترته

2706