2726
عنوان

خطای E5ماشین ظرفشویی دوو

316 بازدید | 9 پست

سلام خانوما کسی میدونه علت خطای E5ماشین ظرفشویی دوو چیه؟اعصابمو خورد کرده و نمایندگی هم میگن نمیدونن.ماشینتو وردار بیار نمایندگی.سختمه ببرمش.لطفا راهنمایی کنید🙄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

علت ارور e3 ماشین ظرفشویی دوو : المنت ماشین ظرفشویی داغ شده است .
رفع عیب ارور e3 ماشین ظرفشویی دوو : میزان اهم مدار برد را اندازه گیری کنید و در صورت لزوم هیتر را تعمیر کنید .

علت ارور e4 ماشین ظرفشویی دوو : آب ماشین طرفشویی سر ریز شده است .
رفع عیب ارور e4 ماشین ظرفشویی دوو : ممکن است که سوییچ آبریزی مشکل داشته باشد . در صورت نیاز پمپ تخلیه را بررسی کنید و با نمایندگی تماس بگیرید تا خطاهای ماشین ظرفشویی را رفع کند ‌.

علت ارور E6 ماشین ظرفشویی دوو : در داخل ترمیستور مدار باز وجود دارد .
رفع عیب ارور E6 ماشین ظرفشویی دوو : سیم هایی که مربوط به ترمیستور هستند را چک بکنید و در صورت لزوم، سنسور را عوض نمایید ‌.

علت ارور E7 ماشین ظرفشویی دوو : در داخل NTC مدار کوتاه وجود دارد .
رفع عیب ارور E7 ماشین ظرفشویی دوو : سیم هایی که مربوط به NTC هستند را چک بکنید و در صورت لزوم، NTC را عوض نمایید ‌.

امیدواریم از مقاله ارور ماشین ظرفشویی دوو بهره برده باشید و همچنین برای ارتباط با خدمات نمایندگی تعمیرات ظرفشویی دوو ، نمایندگی تعمیرات یخچال دوو ، نمایندگی تعمیرات لباسشویی دوو ، نمایندگی تعمیرات جاروبرقی دوو میتوانید کلیک نمایید تا از خدمات مجموعه آی.پی امداد بهره مند شوید .

علت ارور E5 ماشین لباسشویی دوو : ولتاژ برق ورودی بیش از اندازه بالاست .
رفع عیب ارور E5 ماشین لباسشویی دوو : اگر که ولتاژ برق محل زندگی شما نوسان زیادی دارد، از ترانزیستور باید استفاده نمایید

برا لباسشوییشه 

نکنه واسه شما برقتون مشکل داره 

البته می دونم ظرفشوییه برا شما

من که برای همین ناز کردن نمایندگی بدون ضمانت گرفتم ارزونتر هم بود 

شما فیلترش تمییز کن جریان آب چک کن برق هم به یه اصطلاحا محافظ برق نصب کن ببین چی میشه

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم