2737
2734
عنوان

کسی تعبیر خاب بلده

90 بازدید | 14 پست

دیشب همش خاب میدیم رفتیم یه جا حالت کوچه باغی یه سگ سیاه هی حمله میکنه طرفم هی شوهرم با محبت ردش میکنه میره باز اهسته میاد طرفمون شوهرم باهاش صحبت میکنه برش میگردونه

خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت😊

مامانم میگه سگ تو خواب دشمن این دشمن هر کی هست شوهرت میخواسته دورش کنه ولی احتمالا میخواد زندگی تو خدایی نکرده خراب کنه صدقه بده سگ احتمالا حسوده ینی دشمن حسود خیر باشه ایشالا

عشق من با همه اذیتا و کم خوابی ها و دعوا هامون 😂😂خوشالم که مامانتم😘تو نباشی یچی کمه تو زندگیم دوست داریم دخترم😍تیکر تولد دخترمه و خودم😁😁😁من 24 امم دخترم25 ام🤗

سگ یعنی دشمن

از باغ میبرند که چراغانیت کنند/تا کاج جشنهای زمستانی ات  کنند/پوشانده اند صبح تورا ابر های تار/تنها به این بهانه که بارانیت کنند/یوسف به این رهاشدن از چاه دل میند /اینبار میبرند که زندانی ات کنند/ای گل گمان مبر به شب جشن میروی/شاید به خاک مرده ای ارزانیت کنند/یک نقطه بیش فرق رحیم ورجیم نیست/از نقطه ای بترس که شیطانیت کنند/آب طلب نکرده همیشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مامانم میگه سگ تو خواب دشمن این دشمن هر کی هست شوهرت میخواسته دورش کنه ولی احتمالا میخواد زندگی تو خ ...

ممنون عزیزدلم😓چشم

صدقه بده شیرو ابو کم باز کن خوابتو به آب روون بگو بعد بگو ایشالا خیره و خوشی پیش بیاد اینو از قدیمی ها فهمیدم 

عشق من با همه اذیتا و کم خوابی ها و دعوا هامون 😂😂خوشالم که مامانتم😘تو نباشی یچی کمه تو زندگیم دوست داریم دخترم😍تیکر تولد دخترمه و خودم😁😁😁من 24 امم دخترم25 ام🤗
2738
ممنون عزیزدلم😓چشم

قربونت گلم ایشالا که اتفاق خوبی میفته حالا خوبه میدونی دشمن داری حواست جمع میشه خیالت راحت

صدقه بده شیرو ابو کم باز کن خوابتو به آب روون بگو بعد بگو ایشالا خیره و خوشی پیش بیاد اینو از قدیمی ...

چه جالب حتما عزیزم الان انجام میدم مرسی دوست مهربونم😗😗😗😗

چه جالب حتما عزیزم الان انجام میدم مرسی دوست مهربونم😗😗😗😗

قربونت عزیزم

سیاه بود گلم چشمای خیلی براق و حالت قرمز

اگه چشمایه سک قرمز بوده ماله قوم عربه اگه سبز باشه ماله عجمه اگه سگه ماده بوده که حمله کرده یعنی یه زنی میخواد بهت صدمه بزنه اینم هست ولی نترس سگ سیاه ممکنه پیام آور مرگ باشه

اگه چشمایه سک قرمز بوده ماله قوم عربه اگه سبز باشه ماله عجمه اگه سگه ماده بوده که حمله کرده یعنی یه ...

چشماش قرمز بود ولی نمیدونم ماده یا نر

2706