2726

کیا بعد از کار اشتباه یا همون گناه عذاب وجدان میگیرن؟؟؟

جدیدا اینجوری شدم 

چندروز پیش غیبت خاله‎ی همسرم رو با مامانم کردم،بعدش اینقدر حالم گرفته شد که نگو!!!!!

انگار قلبم پر از غصه شد 

عجیبه این حالت برام 

اون روز تا شب حالم بد بود 

دیروزم برای اولین بار تو دانشگاه به یکی از آقایون تقلب رسوندم،دلم براش سوخت چون کسایی که همیشه باهاشون تقلب میکرد، دور و برش نبودن تنها مونده بود

منم برگمو باز گذاشتم چندتا سوال تستی ازم تقلب کرد 

حالا این هیچی 

بعد از امتحان اومد ازم حسابی تشکر کرد منم بهش لبخند زدم با خنده گفتم خواهش میکنم

بعدشششش اینقدرررررر پشیمون شدم که نگو 

با خودم گفتم خاک‎توسرت خجالت نمیکشی شوهر داری با مرد غریبه گرم میگیری؟؟؟

دیروز بعد از امتحان اینقدر حالم بد شد که نگو 

تاشب اعصابم خرد بود و خودخوری میکردم....

شماهم اینجوری میشین؟؟؟؟....

عکسِ دخترمه!👇                                                         نزدیک عملیات بود.می‌دانستم دختردار شده.یک روز دیدم سرِ یک پاکت‌نامه از جیبش زده بیرون.گفتم این چیه؟گفت:عکس دخترمه! گفتم:بده ببینمش.گفت: خودم هنوز ندیدمش! گفتم:چرا؟! گفت:الان موقع عملیاته،می‌ترسم مهر پدر و فرزندی کار دستم بده،باشه برای بعد!                                                               👈 خاطره درمورد شهید مهدی‌زین‌الدین از فرماندهان استان قم هستن در ۸‌سال دفاع مقدس                        شادی روح شهدا صلوات.....🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعله متاسفانه😫

عضو گروه نارنجی وزن شروع:69وزن هدف:54 تیر ماه 1399 وزنم 54 کیلو بود از خونه نشینی به 69 کیلو رسیدم تیر 1400 من برمیگردم به وزن قبلیم.امروز شنبه ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ امضام رو خوندم دیدم قرار بود تیر بشم ۵۴ کیلو ولی الان ۷۰ کیلو هستم😂میگن سنگ بزرگ علامت نزدن هستش همینه ها.این بار شعارم رو عوض میکنم لاغر میشوم نه فورا ولی حتما رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود رهرو آن نیست گهی تند و گهی خسته رود.امروز ۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ من شدم ۷۴ کیلو😕اینقدر چاق شدم که بنظرم دیگه زیر سر آمریکاست. مرگ بر آمریکا😕
2728

نه بابا راحت باش😁

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری

وجدانت همیچ وقت نمیخوایه خیلی خوبه که 😄، اون غیبتی ک کردی خیییییلی بدتر از اون لبخندت بود ولی همین ک متوجه شدی خیلی خوبه واقعا افرین بهت. لبخندتم بیخیال شو دیگه بهش فکر نکن...

فکر به هرکجا که رود، عمل هم به همانجا میرود...

اره میگن برا کسایی که هنو وحدانشون بیداره و حلال حروم حالیشونه این خالت بیشتره که دیگه سمت کارهای اشتباه نرن وگرنه کساییکه اب از سرشون گرشته و تو گناه قهار شدن دیگه همچین حالیو ندارن 

من عذاب وحدانهای ده سال پیشمو هم دارم 😹

داره به شهادتت نزدیک میشه، اینا نشونه ی تحوله 😂

کاش لاقل واقعا اینجوری که میگی بشه!!

دیروز اینقدر حرص خوردم و خودخوری کردم سردرد گرفتم

با این که امتحانم رو عالی دادم اما شیرینیش کوفتم شد!!!

عکسِ دخترمه!👇                                                         نزدیک عملیات بود.می‌دانستم دختردار شده.یک روز دیدم سرِ یک پاکت‌نامه از جیبش زده بیرون.گفتم این چیه؟گفت:عکس دخترمه! گفتم:بده ببینمش.گفت: خودم هنوز ندیدمش! گفتم:چرا؟! گفت:الان موقع عملیاته،می‌ترسم مهر پدر و فرزندی کار دستم بده،باشه برای بعد!                                                               👈 خاطره درمورد شهید مهدی‌زین‌الدین از فرماندهان استان قم هستن در ۸‌سال دفاع مقدس                        شادی روح شهدا صلوات.....🌹
2706