2726
عنوان

خاستگاری جالب 😂

1987 بازدید | 171 پست

ی دایی مجرد سن بالا دارم مامانم و خالم ی مدت شدیییییییید گیر دادن بهش ک اره ما دیگه کارای تورو نمیکنیم برو زن بگیر چیه همه جفتن فقط تویی ک تنهایی تو جمع و خلاصه کلیییییییی گیر از نوع سه پیچ 

بعد داییم گف باشه زن میگیرم یکی و معرفی میکنم برید خاستگاری برام 

مامانم و خالمم ذوق مرگ ک بالاخره این بد قلق از یکی خوشش اومد تا رفتن مامانم میگه دیدیم عروس خانم با دامن کوتاه بدون ساپورت و پای لخت اومده پزیرایی و فلان بهمان 

خالمم بی نهایت غیرتی و حساس نسبت ب شوهرش یکم حرف زدن و اینا بعد خالم اومد ب مامانم گف ک این خانم فردا پس فردا میخواد جلوی شوهرای ماهم اینجور بپوشه و بگرده من ک نمیتونم قبول کنم اینجوری 

هیچی دیگه نشد ک بشه داییمم ادم غیرتی و بد دلیه ابدا این مدل پوشش رو برا همسرش قبول نمیکنه حس میکنم خواسته اینا رو اذیت کنه از قصد ی مورد اینجوری معرفی کرده ک این دوتا خواهر بیخیال زن گرفتنش بشن 

پ.ن:لطفا نریزید سرم ک ب شما چ پوشش عروس خانم و فلان و بهمان دوستان ما زیاد مذهبی نیستیم ولی دیگه خیلی هم اپن مایند نیستیم ک جلو مرد غریبه قبول کنیم زن ها و دخترامون با دامن کوتاه و پای لخت بیان 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

😂😂😂😂

فقط قیافه مامانت و خالت وقتی دختر ه رو دیدن

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!

درود برشما

قلبمو شکست..روزها..ماه ها... بم بی توجه بود... کسی که عاشقش بودم..یروز که اصلا جواب زنگامو نمیداد بادوستاش پارتی گرفته بود...نوشتم:یروز توعصبی من بیخیال تو ناراحت من بیخیال توبی تاب من بی خیال یروزم نوبت تو میشه هی زنگ بزنی جواب ندم پیام بدی جواب ندم...اون زمان بهم پوسخند زد..چون میدونست چقد عاشقشم و مطمئن بود نمیشه من بهش بی توجه باشم...شروع شد ..اینبار هربار منو میشکست دیگه خودمو جمو جور نمیکردم...غرق بودم تو افسردگی تو غم 

اگه خان دايي غيرتي بود اين مدلو از كجا ميشناخت😁

من معتقد هستم كه زن در اصل ادم نيست/شايد گروگان خدا در دست ادمهاست/هرجا كه باشد مرد سرگرم است اما زن/هرجاي اين دنيا كه باشد باز هم تنهاست
2706